Op. Dr. Dilek Aslan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Dilek Aslan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Dr. Dilek Aslan, Alsancak kadın doğum doktorları arasında yer alıyor. 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra ihtisasını 1995 ile 1997 yılları arası İzmir Atatürk Eğitim Hastanesi Fizik Tedavi ve Rahabilitasyon Kliniğinde yaptı. SSK Ege Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim Hastanesinde yaptığı kadın hastalıkları ve doğum ihtisasını ise 2001 yılında tamamladı. 2003 ile 2004 yıllarında yedi ay süreyle İsrail Tel Aviv Üniversitesi The Chaim Sheba Medical Center ve Assuta IVF Merkezi’nde reprodüktif endrokrinoloji ve IVF konusunda üst ihtisasını yaptı. Tüp bebek üst ihtisas sertifikası almaya hak kazandı. 2006 yılında Los Angelas USC Fertility Center'da Prof. Dr. Richard Paulson ile çalıştı.

2001 yılında başladığı İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezinde görev yaptı ve sekiz yıl süreyle İrenbe Tüp Bebek Ünitesi Direktörlüğü’nü sürdürdü. 2001 ile 2012 yılları arasında Tüp Bebek direktörlüğü, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı, mesul müdürlük, yönetim kurulu başkanlığı, yönetim kurulu üyeliği ve İrenbe Dergi editörlüğü görevlerini yerine getirdi. 2012 yılından beri özel muayenehanesinde mesleğini sürdüren hekim, tüp bebek ve kadın hastalıkları ile doğum alanında mesleki çalışmalarını sürdürüyor. Ulusal ve uluslararası bir çok bilimsel makalesi ve araştırma yazıları yayınlanan hekim mesleki dernek üyeliklerini de sürdürüyor ve toplum sağlığı için çalışmalarına devam ediyor.

Op.Dr. Dilek Aslan kısırlık, tüp bebek, gebelik takibi, riskli gebelik takibi, amniosentez, laparoskopi, histeroskopi ve ultrason taramaları gerçekleştiriyor. Mimarsinan Caddesi üzerinde bulunan Dr. Dilek Aslan kadın doğum muayenehanesi ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

İletişim

Mimarsinan Caddesi Büyüktürkoğlu Apt.No:23 Kat:1 Alsancak İzmir