Doç. Dr. Eralp Başer Kadın Hastalıkları, Doğum ve Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Uzmanı

Doç. Dr. Eralp Başer Kadın Hastalıkları, Doğum ve Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Uzmanı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Doç. Dr. Eralp Başer Ankara doğumlu ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. 2009 yılında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamlayan hekim, 2011 ile 2014 yılları arasında Ankara Zekai Burak Hastanesinde jinekolojik onkoloji cerrahisi yan dal ihtisasını tamamladı.

Amerika Michigan Üniversitesi Jinekolojik Onkoloji bölümünde jinekolojik kanserlerde laparoskopik ve robotik cerrahi eğitimlerini tamamladı. Zorunlu hizmetini Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi jinekolojik onkoloji cerrahı olarak tamamladı. Kendisi kapalı jinekoloji; laparoskopik ve robotik jinekoloji operasyonları, rahim ağzı kanseri taraması, kolposkopi yani rahim ağzının detaylı olarak incelenmesi konularında hizmet veriyor. Bu konularda hem ulusal hem de uluslararası makaleleri, kitap bölümleri ve sunumları bulunuyor. 2016 ile 2019 yılları arasında Ulus Liv Hospital’da görev yapan hekim, 2019 yılından itibaren İstanbul Şişli’deki özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmeye başladı. Doç. Dr. Eralp Başer aynı zamanda paylaştığı sosyal medya ve internet içerikleri ile toplumu bilgilendirmeyi amaçlıyor. Jinekolojik hastalıkların tedavisi, jinekolojik kanserlerin tespit ve tedavi süreçleri ile çeşitli cerrahi müdahale gerektiren jinekoloji konularında kendisiyle görüşebilirsiniz.

Doç Dr. Eralp Başer’ in Vali Konağı Caddesindeki muayenehanesinden randevu alarak ihtiyaç duyduğunuz tedaviler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Meşrutiyet Mahallesi, Vali Konağı Caddesi Konak Apartmanı No:127/8 Şişli İstanbul