PilateSystem Trio

PilateSystem Trio

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ders Ücreti

Evet
Hayır

Aylık Ders Ücreti

Evet
Hayır

Ders Paketi

8 Ders
10 Ders
20 Ders
Dönemsel Sınırsız Ders

Hafta İçi Ders Günleri

Evet
Hayır

Hafta Sonu Ders Günleri

Evet
Hayır

Nefes Egzersizleri

Evet
Hayır

Hamile Masajı

Evet
Hayır

Hamile Pilatesi

Evet
Hayır

Hamile Yogası

Evet
Hayır

Özel Ders

Evet
Hayır

Grup Dersi

Evet
Hayır

Spor Akademisi Mezunu Eğitmen

Evet
Hayır

Sertifikalı Uzman

Evet
Hayır

Fizyoterapist Eşliği

Evet
Hayır

Deneme Dersi var mı?

Evet
Hayır

En erken hamileliğin kaçıncı haftasında başlayabilir?

12. Hafta
16. Hafta

Ders süresi ne kadar?

45 Dakika
50 Dakika
1 Saat

Özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Evde özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Ders paketini dondurabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Pilates System Stüdyo Trio Çankaya Hilal’ de hizmet veren bir pilates stüdyosu. Pilate System Trio’ da profesyonel bir kadro sizleri bekliyor.

Pilates System Stüdyo Trio’ da görev yapan deneyimli pilates eğitmenleri Body System Pilates Akademisi mezunu. Hamile pilatesini gebelik döneminizde; hamilelik sonrası dönemde ise hızlı bir sıkılaşma ve etkili bir egzersiz için mat pilatesi veya diğer pilates türlerini tercih edebilirsiniz. Pilatesystem Stüdyo Trio’ da pilateste özel ve grup pilates dersleri, grup reformer pilates dersleri, klinik pilates denilen ve bedendeki postür ve rahatsızlıkları düzeltmeye yönelik pilates dersleri, x body, functional training, yoga-fit, cadillac, TRX, Tabata gibi egzersiz türlerinden kişisel antrenör eşliğinde yararlanılıyor. Hamile pilatesi dersleri uzman pilates eğitmenleri eşliğinde veriliyor. Hamile pilatesi, bedeninize eklenen ağırlıkla birlikte değişen denge sisteminizi yeniden kurmanıza yardımcı oluyor. Bedeninizi doğuma hazırlarken, pelvik taban kaslarınızın sıkılaşmasını ve doğum sonrasında daha kolay toparlanmasını sağlıyor.

Hamilelik döneminizi rahat geçirmek ve doğum sonrası dönemde de pilatesin nimetlerinden faydalanmak için Pilatesystem Stüdyo Trio ile tanışmanızı öneririz. Hamile pilatesi dersleri ve üyelik seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak için Pilatesystem Stüdyo Trio ile iletişime geçebilirsiniz Pilatesystem' in PilateSystem Studio Plus adıyla Çayyolu Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Dorapark Vilları' nda bir stüdyosu daha bulunuyor.

İletişim

Hilal Mahallesi Rabindranath Tagore Caddesi No:85/1 Çankaya Ankara