Start Play School

Start Play School

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program Tipi

Atölyeler
Oyun Grupları

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Resim Atölyesi
Ritim – Müzik Atölyeleri
Spor- Gelişimsel Hareket Atölyeleri
Yaratıcılık Atölyesi
Yabancı Dil Atölyesi
Drama Atölyesi
Mutfak Atölyesi
Maket – Uçurtma – Oyuncak Yapımı Atölyeleri
Hikaye – Masal Atölyeleri
Bilim – Fen – Doğa Atölyeleri
Ebru – Seramik Atölyeleri
Zeka Oyunları – Kavram Çalışmaları Atölyeleri

Özellik

Beslenme saati
Anne bebekli grup

Hangi yaş grupları için atölyeleriniz mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hangi yaş grupları için oyun gruplarınız mevcut?

0-1 yaş
1-2 yaş
2-3 yaş

Doğum günü kutlanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Ücretsiz deneme dersiniz var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Bir çok bilimsel araştırma, bireyin zekasının ilk altı senede geliştiğini gösterir. Konu ile ilgili uzun ve derinlemesine çalışmalar yapmış olan, alanın en önemli uzmanlarından olduğu kabul edilen, Benjamin Bloom ve Montessori’nin, değerlendirmeleri şu şekilde: “Gebelikten 4 yaşa kadar, birey zekasının yüzde ellilik kısmı, 4 yaşından 8 yaşına kadar ise yüzde otuzluk kısmı gelişmektedir. Bu durum zekanın ilk yıllarda daha çabuk geliştiğini ve çevrenin gelişme üzerinde çok büyük etkisinin olduğunu göstermektedir.”

Start Play School, Beysukent'te yer alıyor. Burası çocukların ve bebeklerin sosyal, zihinsel, fiziksel gelişim alanlarına katkı sağlamak, bunu yaparken de kaliteli materyal ve çocukların yaşlarına göre özenle seçilmiş müzikler ile profesyonel oyunlar sunar. Start Play School, oyunu ciddiye alır; oyun, çocuğun işidir ve oyun ciddi bir iştir. Oyun çocuğun öncelikle kendisini, sonrasında başkalarını, nesneleri ve dünyayı tanımasını sağlar, hayal gücünü destekler, sosyalleşmesini ve eğlenmesini sağlar, empati becerisini geliştirir, öğrenmesini kolaylaştırır ve rahatlamasına yardımcı olur. Oyun ancak planlı ve bilinçli olursa bunları sağlayabilir.

Start Oyun grupları bebeklerin ve çocuklarınızın gelişim seviyelerine göre planlanmış, çeşitli sanat dallarıyla bütünleşmiş oyunlarla, grup lideri eşliğinde, hem öğretici hem eğlenceli aktiviteler sunar.

Bebeğiniz ya da çocuğunuz oyun saatlerine ebeveynleri ya da onlara bakan kişilerle birlikte katılabilirler. Start Oyun grupları, Anne-Baba-Çocuk iletişimini pozitif yönde etkileyecek oyun ve aktiviteler içerir. Çeşitli ve eğitici oyuncaklar sunar, ailelerin çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmesi amaçlanır.

Start Sanat Grupları çocuklarınızın ilk sanat deneyimlerini yaşarken, yapılan birçok duyusal aktivite ile zihinsel, sosyal, psiko-motor, özbakım alanlarında gelişimlerini destekler. Duyu aktiviteleri ile gördüğünü, duyduğunu, kokladığını, tattığını, dokunduğunu anlamlandırabilmeyi, tanıyabilmeyi ve en önemlisi ayırtedebilmeyi keşfederken, zihinsel gelişimi hızlandırır. Duyularının gelişimi dünyayı daha iyi algılamalarını sağlar. Birlikte oynamanın, üretmenin ve paylaşmanın tadını almaları amaçlanır.

İletişim

Mutlukent Mahallesi 2056 Sk. No:33 Beysukent Çayyolu Ankara