Mucize Sensin

Mucize Sensin

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ders Ücreti

Evet
Hayır

Aylık Ders Ücreti

Evet
Hayır

Ders Paketi

8 Ders
10 Ders
20 Ders
Dönemsel Sınırsız Ders

Hafta İçi Ders Günleri

Evet
Hayır

Hafta Sonu Ders Günleri

Evet
Hayır

Nefes Egzersizleri

Evet
Hayır

Hamile Masajı

Evet
Hayır

Hamile Pilatesi

Evet
Hayır

Hamile Yogası

Evet
Hayır

Özel Ders

Evet
Hayır

Grup Dersi

Evet
Hayır

Spor Akademisi Mezunu Eğitmen

Evet
Hayır

Sertifikalı Uzman

Evet
Hayır

Fizyoterapist Eşliği

Evet
Hayır

Deneme Dersi var mı?

Evet
Hayır

En erken hamileliğin kaçıncı haftasında başlayabilir?

12. Hafta
16. Hafta

Ders süresi ne kadar?

45 Dakika
50 Dakika
1 Saat

Özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Evde özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Ders paketini dondurabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Güneş Günhan tarafından hayata geçirilen Mucize Sensin, İzmir Evka 3’te bulunan bir yoga ve nefes terapisi merkezi. Yoga ve nefes koçluğu yoluyla insanlara iyi hissetmenin ve iyi kalmanın mucizevi yolunda rehber olmayı amaçlayan Mucize Sensin’ de mucize uygulamalar yer alıyor.

Güneş Günhan, nefes çalışması eşliğinde sunduğu mucizeler kursunu haftanın bir günü Mucize Sensin stüdyosunda gerçekleştiriyor. Haftanın her günü farklı yoga stilleri içeren ders programında uzman yoga eğitmenleri, uzmanlıklarına yönelik yoga derslerini yoga severler için düzenliyor. Vinyasa yoga, yin yoga, nefes terapisi, hamile yogası çalışmalarında katılımcıların bedenlerinin sınırlarını keşfetmeleri amaçlanıyor. Bir ila bir buçuk saat kadar süren yoga derslerinde yoga duruşlarına, nefes çalışmalarına yer verilerek nefes ve denge koordinasyonu sağlayan bir çalışma yapılıyor. Ardından da dinlenme ve gevşeme çalışmalarına yer veriliyor. Ders esnasında meditasyon çalışmaları da yapılıyor. Mucize Sensin’ de hamile yogası çalışmaları, konusunda uzman yoga eğitmeni tarafından, haftanın iki günü olarak uygulanıyor. Kolay bir doğumun korkularınızdan arınarak, zihninizi temizleyerek ve profesyonel egzersiz desteğiyle mümkün olduğuna inanan Mucize Sensin ekibi, hamile yogası sayesinde bedeninizi güçlendirmenin, doğumda ve doğum sonrasında size fayda sağlayacağına inanıyor.

Yoga derslerinde her fırsatta yoganın felsefesine değinilerek, katılımcıların bu felsefeyi anlaması, içselleştirmesi ve hayatlarının geneline yayması için rehberlik sağlanır. Mucize Sensin’ de yer alan, hem hamilelik döneminizde, hem de hayatınızın her anında dahil olmak isteyeceğiniz çalışmalar hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Evka 3 Mahallesi Profesörler Sitesi 101/3 Sokak No:9 Bornova İzmir