FizyoFit

FizyoFit

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ders Ücreti

Evet
Hayır

Aylık Ders Ücreti

Evet
Hayır

Ders Paketi

8 Ders
10 Ders
20 Ders
Dönemsel Sınırsız Ders

Hafta İçi Ders Günleri

Evet
Hayır

Hafta Sonu Ders Günleri

Evet
Hayır

Nefes Egzersizleri

Evet
Hayır

Hamile Masajı

Evet
Hayır

Hamile Pilatesi

Evet
Hayır

Hamile Yogası

Evet
Hayır

Özel Ders

Evet
Hayır

Grup Dersi

Evet
Hayır

Spor Akademisi Mezunu Eğitmen

Evet
Hayır

Sertifikalı Uzman

Evet
Hayır

Fizyoterapist Eşliği

Evet
Hayır

Deneme Dersi var mı?

Evet
Hayır

En erken hamileliğin kaçıncı haftasında başlayabilir?

12. Hafta
16. Hafta

Ders süresi ne kadar?

45 Dakika
50 Dakika
1 Saat

Özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Evde özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Ders paketini dondurabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Fizyo Fit Ankara’ da kişiye özel programlar eşliğinde fizyoterapist eşliğinde egzersiz programları sunan bir merkez. Fizyo Fit bireylerin daha sağlıklı bir yaşama ulaşmaları için profesyonel tekniklerle hareket kısıtlılıklarını ve ağrılarını gidermeye yarayacak programları kişinin ihtiyacına göre hazırlıyor ve alanında uzman fizyoterapistler rehberliğinde uyguluyor.

Gebelik dönemi biz kadınların hormonal ve ruhsal olarak bir çok farklılıkla karşıladığımız bir süreç. Bu uzun ve kimi için daha da zorlayıcı olabilen süreçte, kas ve iskelet sisteminde bir takım değişiklikler yaşanabiliyor. Hamilelik döneminde bel, sırt, boyun ağrıları artabiliyor. Bebeğin yaptığı baskı ile pelvik çökmesi yaşanır. Bu çökme yaklaşık 2.5 santimetre kadardır. Pelvik taban kaslarının kuvvetlendirilmesi bu yüzden önem taşır. Aynı zamanda bağ doku gevşediği için eklemler yaralanmaya açık hale gelebilir. Vücutta özellikle de bacak ve bileklerde oluşan ödem anne adayını rahatsız edebilir. Hamilelik döneminde, profesyonel bir uzman eşliğinde yapılan pilates tüm bu sorunların oluşmasını engeller veya yaşanan sorunları en aza indirgemenize yardımcı olur. Gebelikte de yaşam kalitenizin devam etmesi için ve sağlıklı bir süreç geçirmek adına Fizyo Fit’ ten hamile pilatesi konusunda destek alabilirsiniz. Fizyo Fit hamile pilatesi egzersizlerini fizyoterapist eşliğinde uygulatıyor. Hamile pilatesinin birçok faydası bulunuyor. Öncelikle gebelik boyunca sizi en çok rahatsız edebilecek ödem sorununu çözüyor. Hazımsızlık, sırt ağrısı gibi dertlerinizin azalmasına yardımcı oluyor.

Fizyo Fit danışanlarının doğru nefes alışkanlığı kazanmalarına yardımcı oluyor. Tüm prensipleriyle Joseph Pilates’ in pilates ilkelerini kaliteli hizmeti ile birleştirerek sizlere sunmaya devam ediyor. Hamile pilatesi hakkında bilgi almak için Fİzyo Fit ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Kızılırmak Mahallesi 1443 Caddesi Ankara Ticaret Merkezi Altı No:53/A Çukurambar Ankara