Atölye Yoga

Atölye Yoga

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ders Ücreti

Evet
Hayır

Aylık Ders Ücreti

Evet
Hayır

Ders Paketi

8 Ders
10 Ders
20 Ders
Dönemsel Sınırsız Ders

Hafta İçi Ders Günleri

Evet
Hayır

Hafta Sonu Ders Günleri

Evet
Hayır

Nefes Egzersizleri

Evet
Hayır

Hamile Masajı

Evet
Hayır

Hamile Pilatesi

Evet
Hayır

Hamile Yogası

Evet
Hayır

Özel Ders

Evet
Hayır

Grup Dersi

Evet
Hayır

Spor Akademisi Mezunu Eğitmen

Evet
Hayır

Sertifikalı Uzman

Evet
Hayır

Fizyoterapist Eşliği

Evet
Hayır

Deneme Dersi var mı?

Evet
Hayır

En erken hamileliğin kaçıncı haftasında başlayabilir?

12. Hafta
16. Hafta

Ders süresi ne kadar?

45 Dakika
50 Dakika
1 Saat

Özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Evde özel ders hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Ders paketini dondurabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Atölye Yoga Ankara Ayrancı' da yer alan bir yoga atölyesi. Farklı yoga stillerine gönül vermiş ve yogayı bir hayat biçimine dönüştürmüş uzmanlardan oluşan ekip ile sevdiğiniz veya ihtiyacınız olan yoga çalışmalarına Atölye Yoga' da katılabilirsiniz.

Gebelerin rahat bir hamilelik dönemi geçirmesini, bir anne adayı olarak bu dönemi hem ruhsal hem de fiziksel bir hazırlık dönemi olarak değerlendirmesini ve bu dönemden keyif almasını amaçlayan Atölye Yoga Hamile Yogası, Hatha Yoga duruşlarından oluşuyor. Hamile yogası programında doğum başladığında ve sonlanana kadar kullanılması önerilen nefes ve rahatlama teknikleri, güçlendirici duruşlar, gevşeme ve meditasyon aşamaları bulunuyor. Siz de on ikinci haftanızı tamamladıysanız ve doktorunuzun onayı varsa hamile yogasını deneyimlemelisiniz. Aynı zamanda hamilelik sonrası dönemde başlayabileceğiniz postpartum yoga seansları için de Atölye Yoga'dan bilgi alabilirsiniz.

Atölye Yoga'da yer verilen diğer programlar: fiziksel duruşları ve nefes çalışmalarını içeren hatha yoga; dengeleyici etkisiyle bedeni yavaş ve güvenli şekilde açarak zihni sakinleştiren yin yoga; duruşların birbirine özel bir akışla bağlandığı, beden ve nefes farkındalığı sağlayan hatha flow; özellikle hamilelik sonrası postür bozukluklarını,solunum ve dolaşım problemlerini düzenleyen, kişinin hayatı boyunca düzgün bir postür için nelere dikkat edeceğini öğreten postür eğitimi; bedensel farkındalığı arttıran, ileri seviye çalışmalara hazırlık sağlayan Pawanmukata; iki farklı yoga stilini aynı çalışmada sunan; dinamik akışların ve pasif uzun duruşların olduğu bir uygulama olan yin-yang; beş element ve üç dosha teorisine dayanan ayurvedik yoga; ashtanga yoga; viniyoga terapi; yoga nidra; refleksoloji, thai masajı, derin bağ doku masajı, tetik nokta terapisi, Kraniosakral terapi.

İletişim

Güvenlik Caddesi 125/3 Aşağı Ayrancı Çankaya Ankara