Serpil Odabaş Photography

Serpil Odabaş Photography

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Teslim süresi

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Çekim türü

Hamilelik
Doğum
Yenidoğan
Bebek
Aile
Mezuniyet
Vaftiz
Babyshower
Doğum günü
Kırk uçurma

Çekim özellikleri

Stüdyo çekimi
Şehirdışında çekim
Evde çekim
Dış mekan çekimi
Yurtdıında çekim
Aksesuarlı-kostümlü çekim
Konsept çekim

Paket içeriği

Orjinal kopya teslim
Fotoğraf teslim
Albüm teslim
Poster teslim
Kanvas tablo
Film teslim

Hakkında

Serpil Odabaş' ın fotoğraf sevdası, çocuk sevgisi ile birleşerek, onu tutku ile yaptığı hamile, doğum, yenidoğan ve aile fotoğrafçılığı mesleğiyle buluşturdu.İster hayata yeni merhaba diyecek olsun, ister anne karnında, ister yeni doğan, ister doğalı çok olmuş.. Serpil Odabaş için, onların her bir tatlı bakışı, her bir gülümseyişi dünyanın en güzel fotoğraf karesi. Doğumunuzda fotoğraf işini şansa bırakmak istemiyorsanız, Serpil Odabaş’ ın uzun yıllara dayanan fotoğrafçılık tecrübesine ve profesyonel ekipmanına güvenebilirsiniz.

Serpil Odabaş, yüreğini kattığı işinde, profesyonel çekimleri ile ailenizin yeni üyesinin tüm anlarını unutulmaz kılacaktır. Serpil Odabaş ile doğum çekimleriniz için erken iletişime geçmenizi öneririz. Doğum yapacağınız hastane prosedürünü öğrenerek ve doktorunuzun izni ile fotoğrafçınızın doğumunuza katılmasını sağlayabilirsiniz. Serpil Odabaş, normal doğumlarda açıklığınız 4-5 santimetreye ulaştığında hastanede olarak, son hamilelik fotoğraflarınızı ve aile ile heyecanlı bekleyişinizi fotoğraflıyor. Sezaryen doğumlarda ise ameliyattan bir saat kadar önce mutlaka hastane odanızda, yanınızda bulunuyor. Doğum ânınıza dair en saf, en naif kareleri ve duygu dolu bu kavuşmayı fotoğraflarken, mutluluğun gözyaşlarına karıştığı dakikaları fotoğrafları ile ölümsüzleştirmenin gururunu yaşıyor.

Bebeğiniz dünyaya geldikten sonraki ilk on dört gün içerisinde yapılacak konseptli ve aksesuarlı yenidoğan çekimini, dilerseniz doğum albümünüzle birleştirerek, bebeğinizin hayatının ilk günlerine dair muhteşem anıların sahibi olabilirsiniz. Doğum fotoğraf çekimi hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurarak Serpil Odabaş ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

İstanbul'da freelance hizmet veriyor.