Gözde Balseven Photography

Gözde Balseven Photography

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Teslim süresi

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Çekim türü

Hamilelik
Doğum
Yenidoğan
Bebek
Aile
Mezuniyet
Vaftiz
Babyshower
Doğum günü
Kırk uçurma

Çekim özellikleri

Stüdyo çekimi
Şehirdışında çekim
Evde çekim
Dış mekan çekimi
Yurtdıında çekim
Aksesuarlı-kostümlü çekim
Konsept çekim

Paket içeriği

Orjinal kopya teslim
Fotoğraf teslim
Albüm teslim
Poster teslim
Kanvas tablo
Film teslim

Hakkında

Fotoğraf sanatçısı Gözde Balseven, hamile, doğum, yenidoğan ve bebek fotoğraf hizmetiyle hem dış çekim hizmeti veriyor hem de stüdyo çekimleri gerçekleştiriyor.

İstanbul’daki birçok farklı doğum fotoğrafçısı arasından Gözde Balseven’ i tercih etmenizi sağlayacak özelliklerden biri de çalışmalarının kalitesinin yanında, kendisinin müşterileri ile sıcak bir etkileşim kurarak, onların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak nitelikte hizmet veriyor olması. Gözde Balseven, doğum fotoğraflarının yanı sıra kısa film ve doğum hikayesi videoları da hazırlıyor. Bebeğinizin dünyaya gözlerini açtığı ânın tüm masumiyeti ile karelerden kalplere yansıması saniyelik olsa da, doğum fotoğraf çekimlerinin ne kadar emek gerektirdiği aşikar. Gözde Balseven doğumunuz başladığı zaman hastaneye ulaşarak çekimlere başlıyor. Hamileliğinizin son dakikalarını, heyecan içinde paylaştığınız eşiniz ve ailenizle gerçekleşen çekim sonrası, doğum ânınız, bebek ve annenin kavuşma ânı, bebeğinizin giydirilmesi, ailenizin bu mucizeyi karşıladığı heyecanlı dakikalar, video ve fotoğraflarınızda yeniden hayat buluyor. İstanbul’ un neresinde olursanız olun, doktorunuzdan önceden izin alarak, hastane prosedürü dahilinde fotoğrafçınızı doğuma çağırabilirsiniz. Duygularınızın doruğa ulaştığı ve zorlu bir mücadele sonunda bebeğiniz için duyduğunuz heyecanın arttığı bu özel günde, Gözde Balseven tüm özeni ve dikkati ile harika çekimler gerçekleştiriyor.

Doğum fotoğraf ve kısa klip çekimi hakkında detaylı bilgi almak, albüm ve diğer ürünlerle ilgili ayrıntıları öğrenmek için Gözde Balseven Photography ile formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Bahçelievler Mahallesi Ata 2 Konutları Yabangülü Sokak No 20 Çengelköy İstanbul