2 M Events

2 M Events

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

2 M Events, Ankara baby shower organizasyon firmaları arasında kaliteli ürün ve yaratıcı süsleme uygulamalarıyla öne çıkıyor. 2 M Events, aynı zamanda hastane doğum odası süsleme hizmeti de veriyor.

2 M Events baby shower partinizi detaylarda boğulmadan, keyifle organize etmek isteyen anne adaylarının işini kolaylaştırıyor. Baby shower partisi genellikle anne adayının arkadaşları veya kız kardeşleri tarafından organize edilir. Her anne adayının da hayalidir, bu güzel günü en sevdiği kadınlarla paylaşmak… Yakında gelecek bebeğinizin kalan ihtiyaçlarını gidermek için düzenlenen baby shower partinizde sizi ve bebeğinizi hediye yağmuruna tutan sevdiklerinizi, şık bir dekorasyon ve hoş sunumlarla karşılamak, onlara minik hatıra hediyelikler ikram etmek, çok hoş olmaz mı? Her organizasyonda olduğu gibi, baby shower organizasyonunun da özenle hazırlanması ve organizasyon işinin şansa bırakılmaması için 2 M Events’ den destek alabilirsiniz. Evinizde veya başka bir mekanda planladığınız baby shower partisini 2 M Events, mekana uygun şekilde süslüyor. Sunum masanızı ise seçtiğiniz konsepte uygun aksesuar ve ikramlıklarla şenlendiriyor. Birkaç hafta içinde kucağınıza alacağınız bebeğinizin odasını 2 M Events’ den alacağınız doğum odası süsleme hizmeti ile renklendirebilir; doğum yapacağınız hastanede ziyaretinize gelecek yakınlarınıza ikinci bir sürpriz yaşatabilirsiniz.

Bebeğinize yakışacağını düşündüğünüz konseptte süsleme hizmetleri hakkında fikir sahibi olmak için 2 M Events’ in daha önce uyguladığı çalışmalara göz atabilirsiniz. Baby shower organizasyonu ve doğum odası süsleme hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için 2 M Events ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Ankara' da freelance hizmet veriyor.