Vera Melissa Restaurant

Vera Melissa Restaurant

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Kapasite

0-25
26-50
51-100
100+

Parti Alanı

Açık Alan
Kapalı Alan

Mekan Özellikleri

Bahçe
Salon
Havuz başı
Oyun alanı
Otopark

Parti Türü

Doğum Günü
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü

Özellik

Yemek servisi
Dışarıdan catering getirme imkanı
Pasta servisi
4-8 hafta
Dışarıdan pasta getirme imkanı
Fotoğrafçı hizmeti
Fotoğrafçı getirme imkanı
Organizasyon ve süsleme hizmeti
Organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı
Palyaço
Yüz boyama
Animatör
İllüzyonist
Kostüm
Yarışma
Karaoke

Parti süresinin sınırı var mı?

Evet
Hayır

Özel menü seçenekleri var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

İzmir Urla Vera Melissa Restoran, yeşillikler içinde, şık ve ferah yeşil alanı ile İzmirliler’ ehizmet veriyor. Vera Melissa ailesi, lezzetli menüsü, deneyimli şefleri ve servis personelleri ile hem açık hava hem kapalı mekan organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyor.

Sekiz dönümü kaplayan bir yeşil alan içinde kurulu olan Vera Melissa, Ege lezzetlerini, şık davetlerle bir araya getiriyor. Dilerseniz, bebeğinizi beklerkenki heyecanınızı ve hevesinizi, burada sevdiklerinizle beraber vakit geçirerek, eğlenirken enfes lezzetler de tadacağınız güzel bir baby shower partisi ile giderebilirsiniz. Yemyeşil bahçesi, şık dekorasyonu ile farklı ve hoş bir ambiyans eşliğinde konuklarınızı ağırlamaktan keyif duyacaksınız. Baby shower partiniz için gerekli gördüğünüz düzenleme ve süsleme işini ise Vera Melissa ekibine bırakabilirsiniz. Dışarıdan bir organizasyon firması ile süsleme işini daha detaylı bir tema üzerine oluşturma şansınız da bulunuyor. Davetli sayınız, baby shower tarihiniz ve menü içeriği hakkında mutlaka mümkün olduğunca erken iletişime geçmeniz gerekiyor. Baby shower için size ve bebeğinize öze olarak hazırlanmış bir kutlama pastası dilerseniz, Vera Melissa’ dan destek alabilir veya dışarıdan getirebilirsiniz. Sunum ve servis konusunda, ekip size destek olacaktır.

En özel günlerinizi en yalın, doğal ve şık bir davetle kutlamaya hazır mısınız? O halde baby shower partisi için hayal ettiğiniz daveti Vera Melissa ile paylaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İletişim

Mithatpaşa Caddesi İskele Mahallesi 2018/11 Sokak No:4 Ağaçlı Yol Urla İzmir