Karemel Lab Bakery Cafe

Karemel Lab Bakery Cafe

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Kapasite

0-25
26-50
51-100
100+

Parti Alanı

Açık Alan
Kapalı Alan

Mekan Özellikleri

Bahçe
Salon
Havuz başı
Oyun alanı
Otopark

Parti Türü

Doğum Günü
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü

Özellik

Yemek servisi
Dışarıdan catering getirme imkanı
Pasta servisi
4-8 hafta
Dışarıdan pasta getirme imkanı
Fotoğrafçı hizmeti
Fotoğrafçı getirme imkanı
Organizasyon ve süsleme hizmeti
Organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı
Palyaço
Yüz boyama
Animatör
İllüzyonist
Kostüm
Yarışma
Karaoke

Parti süresinin sınırı var mı?

Evet
Hayır

Özel menü seçenekleri var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Karemel Cafe, Etiler baby shower partisi mekanı arayışınızda önerdiğimiz seçeneklerden biri. Burada birbirinden lezzetli fırın lezzetleri ve kafe menüsü eşliğinde ister masaya servis ister açık büfe şeklinde bir kutlama organize edebilirsiniz.

Karemel Lab Bakery Cafe’nin en çekici yanı hazırladığı kişiye özel tasarım pastaları. Baby shower kutlamanızın yıldızı bir pasta hayal ediyorsanız, davetinizden önce arzu ettiğiniz pastadan kafe şeflerine mutlaka bahsedin. Bebeğinizi karşılamaya günler kala size yaraşır bir kutlama pastası için hayallerinizi rafa kaldırmayın. Karemel Lab Bakery Cafe’de farklı oturma alanları, kış bahçesi ve otopark alanı gelen misafirlerinize rahat bir mekan sunuyor. Baby shower denilince ilk akla gelen şeylerden biri de bebeğinizin cinsiyetine uygun renkteki süslemeler… Dilerseniz mekan süslemesi için işletmeden destek alabilirsiniz; eğer süslemeye dair çok özel detaylar hayal ediyorsanız yine işletme ile görüşerek dışarıdan süsleme hizmeti alma konusundaki seçenekleri öğrenebilirsiniz. Menüdeki yiyecekler ise birbirinden sağlıklı ve kaliteli malzemelerle hazırlanıyor. Hamileler ve diyet yapanlar için bir çok farklı ve leziz seçenek mevcut. Karemel Lab Bakery, özel davetleriniz için catering hizmetini dışarıya da sağlayabiliyor. Beğendiğiniz ürünlerden seçerek davetiniz için sağlıklı, hijyenik ve şık bir sunumla konuklarınızı ağırlayabilirsiniz.

Baby shower partinizi dostlarınız ve sevdiklerinizle Karemel Lab Bakery Cafe’ nin sevimli ortamında kutlamak ve nefis lezzetlerle dolu masanızda, bebek pastanızla hoş fotoğrafları anılarınıza katmak için işletmeden detaylı bilgi alabilirsiniz. İletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Zeytinoğlu Caddesi Selçuklar Sokak No: 13/A Etiler İstanbul