Cafe de Blue

Cafe de Blue

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Kapasite

0-25
26-50
51-100
100+

Parti Alanı

Açık Alan
Kapalı Alan

Mekan Özellikleri

Bahçe
Salon
Havuz başı
Oyun alanı
Otopark

Parti Türü

Doğum Günü
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü

Özellik

Yemek servisi
Dışarıdan catering getirme imkanı
Pasta servisi
4-8 hafta
Dışarıdan pasta getirme imkanı
Fotoğrafçı hizmeti
Fotoğrafçı getirme imkanı
Organizasyon ve süsleme hizmeti
Organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı
Palyaço
Yüz boyama
Animatör
İllüzyonist
Kostüm
Yarışma
Karaoke

Parti süresinin sınırı var mı?

Evet
Hayır

Özel menü seçenekleri var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Bebeğinizi beklediğiniz en heyecanlı dönemdesiniz… Kendiniz ve bebeğiniz için en güzel kutlamayı hak ediyorsunuz. Güzelbahçe Cafe de Blue, deniz kenarında, sevdiklerinizle özel kutlamalarınızı en hoş şekilde gerçekleştirebileceğiniz sıcacık bir kafe.

Mavi beyaz dekorasyonu, denize sıfır konumu ve enfes lezzetleri ile çay saatlerinizi veya en keyifli kahvaltılarınızı dostlarınızla paylaşabileceğiniz bir mekan… Cafe de Blue’ da hem deniz kenarında, hem de cam ile kapatılmış içerideki alanda oturma imkanı bulunuyor. Nerede oturursanız oturun her yerden muhteşem deniz manzarasını kucaklıyorsunuz. Burada gün batımı izlemek ise ayrı bir keyif. Baby shower pastanız ve davetli sayışınızı önceden işletme ile görüşerek rezervasyon ve pasta yapımı konusunda destek alabilirsiniz. Kişiye özel tasarlanmış butik pastanızı dışardan getirme imkanınız da bulunuyor. Kafedeki aperatif lezzetler ve muhteşem kahve, tatlı menüsü misafirleriniz için en leziz ikramları oluşturacak. Baby shower kutlamanız için mekanda ufak süslemeler kullanabilirsiniz; detaylı bir süsleme hizmetini dışarıdan temin etmeden önce, uygunluğu konusunda, size özel rezerve köşeniz ile ilgili işletmeden izin almalısınız. Cafe de Blue, hem sizin hem konuklarınızın mutlulukla vakit geçirebileceği memnuniyeti sağlamak için özenle çalışıyor.

Baby shower kutlamanızla ilgili hayal ettiğiniz daveti Cafe de Blue ile paylaşmak için işletme ile iletişime geçerek bu en özel gününüzü mutlu bir anıya dönüştürmeniz mümkün…

İletişim

Maltepe Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No.8 Güzelbahçe İzmir