KİTA PARTY

KİTA PARTY

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Kapasite

0-25
26-50
51-100
100+

Parti Alanı

Açık Alan
Kapalı Alan

Mekan Özellikleri

Bahçe
Salon
Havuz başı
Oyun alanı
Otopark

Parti Türü

Doğum Günü
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü

Özellik

Yemek servisi
Dışarıdan catering getirme imkanı
Pasta servisi
Dışarıdan pasta getirme imkanı
Fotoğrafçı hizmeti
Fotoğrafçı getirme imkanı
Organizasyon ve süsleme hizmeti
Organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı
Palyaço
Yüz boyama
Animatör
İllüzyonist
Kostüm
Yarışma
Karaoke

Parti süresinin sınırı var mı?

Evet
Hayır

Özel menü seçenekleri var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Kita Party, Avrupa yakasındaki en seçkin semtlerden olan Şişli Bomonti’ de hizmet veriyor. Sıcak bir atmosfere sahip mekan, başarılı bir ekip ve profesyonel hizmet anlayışı ile kısa sürede tercih edilen bir yer haline gelmiş durumda. 2015 yılının Ekim ayından bu yana hizmet veren Kita Party, özel günlerinizde sevdiklerinizle beraber, kaliteli hizmet alacağınız özel bir atmosfer sunuyor.

Kita Party, sizleri organizasyon yükünden kurtarırken, keyifli bir zaman dilimi vadediyor. Böylece organizasyonlarınızın en unutulmaz anılarınız arasında kalmasını sağlıyor. Kita Party’ de neler mi var? Yetişkinler için konforlu alanların yanında miniklerin düşünüldüğü çocuklara özel alanlar, iki yüz metre kareyi aşan geniş ve ferah müstakil, şık bir mekan, etkinliğinize ve davetinizin özelliğine uygun konsept seçenekleri, eğlenceli ve yaratıcı davet dekorasyon çözümleri, ses ve görüntü hizmeti için sağlam bir teknik alt yapı ve davetinizi gururla verebileceğiniz kalitede, hijyenik bir ortam ve seçkin ürünlerden oluşan lezzetler…

Hepsinin, Kita Party’ de çocuğunuza muhteşem bir doğum günü partisi vermek için hayalinizde olan detaylar olduğuna eminiz. Kita Party, çocuklarınızın mutlu ve eğlenceli bir doğum günü geçirmesi için hiçbir detayı atlamıyor. Çocuğunuzun mutlu olacağı konsepte uygun bir atmosfer yaratarak, arkadaşlarıyla doyasıya eğlenmesini sağlıyor. Beklentilerinizi ve hayallerinizi Kita Party ile paylaşarak, çocuğunuza muhteşem bir doğum günü yaşatabilirsiniz. Kita Party ile iletişime geçerek, çocuk doğum günü parti organizasyonları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Cumhuriyet Mahallesi Hekim Sokak No: 4 Öğer Residence Dükkan 1 Bomonti Şişli İstanbul