Odeon Sanat Akademisi

Odeon Sanat Akademisi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Piano
Keman
Yan Flüt
Şan
Elektro Gitar
Klasik Gitar
Bas Gitar
Modern Dans
Caz Dans
Zumba
Resim
Bale
Güzel Sanatlar Hazırlık

Özellik

Özel Ders
Grup Dersi

Hangi yaş grupları için eğitimler var?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hakkında

Odeon Sanat Akademisi, ilk amacı çocukların sanat ve müzikle tanışmasını sağlayarak, sanat sever nesiller yetiştirmek olan; aynı zamanda doğru yaş grubuna uygun aktiviteler ile çocuğunuzun gelişmesini hızlandırırken eğlenirken öğrenmelerini amaçlayan bir çocuk sanat merkezi. Odeon Sanat Akademisi, 3-5 yaş arası çocukların görsel sanatlara ve spora ilişkin ilk tecrübelerini yaşamalarını sağlıyor.

Odeon Sanat Akademisinde, müzik kursları bünyesinde piyano, keman, elektro gitar, bas gitar, klasik gitar, batari dersi bulunuyor. Yamaha Müzik Okulunda ise, 7 yaştan itibaren davul, klavye, keman ve elektro gitar dersleri, ellişer dakikalık dersler şeklinde veriliyor. Bunların yanında resim dersi, desen dersi, drama dersi; dans dersleri bünyesinde, bale, latin, jimnastik, line dance bulunuyor. Çocuğunuz profesyonel eğitmenlerden, dünyaca kabul görmüş metodlar eşliğinde, iyi bir sanat eğitimi alabilir ve kişisel hedeflerine ulaşabilir. Kurum bünyesinde bu amaçla birebir özel ders imkanı da bulunuyor.

Odeon Sanat Akademisi bünyesinde, tiyatro sahnesi, prova ve kayıt stüdyosu, çocuk parti evi, müzik aletleri satışı ve kafe bulunuyor. Her yönüyle çocuklara, sanatla iç içe, zamanlarının keyifle geçeceği bir ortam sunuyor. Odeon Sanat Akademisi ile iletişime geçmek için formu doldurabilir, merak ettiğiniz konularda profesyonel kadrosundan bilgi alabilirsiniz.

İletişim

1943. Cadde No:20 Ümitköy Çankaya Ankara