Nüans Akademi

Nüans Akademi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Piano
Keman
Yan Flüt
Şan
Elektro Gitar
Klasik Gitar
Bas Gitar
Modern Dans
Caz Dans
Zumba
Resim
Bale
Güzel Sanatlar Hazırlık

Özellik

Özel Ders
Grup Dersi

Hangi yaş grupları için eğitimler var?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hakkında

Nüans Akademi, 2009 yılında etkili bir eğitimin tamamen kişiye özel olması gerektiği ilkesinden hareketle kuruldu.

Grup eğitiminin bu tip alanlarda vakit ve nakit kaybı ile sonuçlandığı düşüncesi ile yola çıkan eğitmen kadrosu ile, tüm eğitimlerin birebir verildiği, kurs mentalitesinden çok uzak butik bir eğitim merkezi.

Nüans Akademi'de öğrencileri öncelikle bir birey olarak tanıyıp, onların isteklerine ve kişisel özelliklerine uygun bir eğitim programı hazırlanıyor. Her bireyin öğrenme hızı ve şeklinin farklı olduğuna inanan akademide, kişiye özel hazırlanan programlar eşliğinde çocuğunuzu sanatla buluşturabilirsiniz.

Nüans Akademi'de bu sene erken müzik eğitimi 3-6 yaş arası orff eğitim programı başladı. Orff eğitiminde eğitmen tarafından çalınan orff çalgıları ile çocuklara farklı enstürman seslerini tanıma ve temel öğrenme ritim ve nota bilgisi verilir. Enstürmanlara dokunarak ve ritimlerine uygun biçimde çalıp, hikayelendirme , dans etme , hayal kurma şarkı söyleme yoluyla çocuğa temel bir müzik eğitimi verilir. Orff eğitimi çocuklarda toplum içinde yardımlaşma ve dayanışma duygusunu geliştirir, kendini kolay ifade edebilme becerisi ve özgüven oluşumuna destek verir, beyinin sağ ve sol bölümünün gelişmesini destekler, oyun kurma becerisi kazandırır ve sosyalleşmeye destek olur, çocuğu daha duyarlı ve toleranslı kılar.

Nüans Müzik' te Orff eğitimi cumartesi ve pazar günleri 11.00-12.00 ve 12.00- 13.00 saatleri arası veriliyor.

İletişim

Eğitim Mahallesi Adım Sokak Orjin İş Merkezi Kat: 2 No: 10 D:15-16 Kadıköy İstanbul