Nar Sanat

Nar Sanat

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Piano
Keman
Yan Flüt
Şan
Elektro Gitar
Klasik Gitar
Bas Gitar
Modern Dans
Caz Dans
Zumba
Resim
Bale
Güzel Sanatlar Hazırlık

Özellik

Özel Ders
Grup Dersi

Hangi yaş grupları için eğitimler var?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hakkında

Nar Sanat, Bakırköy' de hizmet veren, bu bölgedeki ilk sanat derneği kursu olarak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verme yetkisi olan ve önde gelen bir sanat kursudur. Çocuklara aktarılan sanat eğitim metodlarının yenilikçi ve yaratıcı teknikler içermesini önemseyen Nar Sanat, sanatı her yaş grubuna sevdirmeyi ve çocuklara yeni sanatsal değerler katmayı ilke edinmiş bir sanat kurumu.

Nar Sanat, çocuklar küçük yaştan itibaren sanat eğitimini deneyimli, alanında uzman eğitmen ve öğretmenlerden alıyorlar. Sanat eğitiminde lider olma hedefi ile yola başlayan Nar Sanat, farklı yaş grupları için sanat eğitimini ulaşılabilir kılıyor. Nar Sanat' ta, müzik eğitimleri, görsel sanatlar eğitimi,sahne sanatları eğitimi, dans kursları ve koro çalışmaları yer alıyor. Müzik eğitimleri kapsamında, gitar, piyano, keman, bateri, bağlama, akordeon, flüt, kanun, saksafon, org, ut, solfej, klarnet, çello kursları yer alıyor. Görsel sanatlar eğitimi kapsamında, resim, kara kalem, karikatür, fotoğraf kurslarına yer veriliyor.Sahne sanatları kapsamında tiyatro, diksiyon, senaryo ve kısa film, yaratıcı drama, yaratıcı drama liderliği ve yetişkinler için drama kursları bulunuyor.Dans eğitimleri kapsamında, bale, folklor, modern dans, hip hop, oryantal, zumba, latin dansları, tango, salsa, swing, vals ve samba kurslarına yer veriliyor.

Nar Sanat, Bakırköy'deki lokasyonu bakımından kolay ulaşılabilir bir kurs merkezi. Otobüs ve minibüs ulaşımına beş dakika mesafade bulunuyor ve birçok semtten kolaylıkla ulaşılıyor. Nar Sanat ile iletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

İncirli Caddesi Kıbrıs Sokak Nar Sanat Binası No:6 Bakırköy İstanbul