Melisa Karan Sanat Merkezi

Melisa Karan Sanat Merkezi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Piano
Keman
Yan Flüt
Şan
Elektro Gitar
Klasik Gitar
Bas Gitar
Modern Dans
Caz Dans
Zumba
Resim
Bale
Güzel Sanatlar Hazırlık

Özellik

Özel Ders
Grup Dersi

Hangi yaş grupları için eğitimler var?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hakkında

Çocukların sanatla nefes alıp vermesini amaçlayan Melisa Karan Sanat Merkezi, İzmir Bornova’ da, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren bir sanat kuruluşu. Melisa Karan Sanat Merkezi bünyesindeki profesyonel eğitimcilerden oluşan ekip, farklı sanat branşlarında yetkin isimlerden oluşuyor.

Melisa Karan Sanat Merkezi’ nde müzik kursları en fazla talep alan sanat dalı olarak öne çıkıyor. Müzik kursları bünyesinde kurumda, keman kursu, hem popüler müziğe yönelik hem de klasik müziğe yönelik piyano kursu, ses eğitimi, bağlama kursu, flüt kursu, bateri kursu, çello kursu, bas gitar, klasik gitar, elektro gitar kursu, ukulele kursu bulunuyor. 3-5 yaş arası çocukların düşünülerek düzenlendiği erken müzik eğitiminde, çocuğun odaklanma seviyelerini yükseltecek, müzikli oyunlu çalışmalar yapılıyor. Aileler için düşünülmüş, dört hafta süren, aile müzik eğitiminde ise, çocuğunuzun bildiği temel müzik bilgilerini ve genel müzik terminolojisini öğrenerek, müzikle ilgilenen çocuğunuza evde rehber olabilirsiniz. Melisa Karan Sanat Merkezi’ nde ayrıca, çocuklar için yaratıcı drama eğitimi, satranç eğitimi ve resim kursu da yer alıyor. Güzel Sanatlara hazırlık kursları ise müzik, resim ve tiyatro alanlarında veriliyor.

Piyano, keman, bateri, viyolonsel ,klasik gitar , yan flüt, şan, resim, yaratıcı drama ve satranç branşlarında 8 seviyeden oluşan kursları tamamlayan katılımcılar, Milli Eğitim Bakanlığı gözetiminde gerçekleştirilen sertifika sınavında başarılı olurlarsa, kurumlarda bu branşlarda eğitimen statüsünde yer alabilirler. Melisa Karan Sanat Merkezi’ ndeki programlar hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Melisa Karan Sanat Merkezi, Bornova'da, aynı sokakta bulunan iki ayrı şubesi ile hizmet veriyor.

İletişim

Erzene Mahallesi 114. Sokak 6/A ve No:26 Bornova İzmir