İzmir Dans Atölyesi

İzmir Dans Atölyesi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Piano
Keman
Yan Flüt
Şan
Elektro Gitar
Klasik Gitar
Bas Gitar
Modern Dans
Caz Dans
Zumba
Resim
Bale
Güzel Sanatlar Hazırlık

Özellik

Özel Ders
Grup Dersi

Hangi yaş grupları için eğitimler var?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hakkında

İzmir Dans Atölyesi, Karşıyaka’da dans kursu arayışlarınızda tercih edebileceğiniz bir kurum. 2014 yılından bu yana hizmet veren İzmir Dans Atölyesi, Goşi Ilgaz ve Gürkan Görmez yönetiminde hizmet veriyor. Dans sporu kültürünü İzmir’ de yaygınlaştırmayı amaçlayan kurum, bir çok dans severle buluşarak, onlara dansı öğretiyor.

İzmir Dans Atölyesi’nde Latin dansları, salon dansları, hip hop, bale, halk dansları, düğün dansları eğitimleri veriliyor. Çocuklar için oluşturulan dans gruplarına 6-16 yaş arası çocuklar katılım sağlayabiliyor. Çocuklar, samba, chaca, jive, İngiliz valsi, Avrupa tangosu ve quick step danslarını öğreniyor. Yaş gruplarına uygun antrenman programlarına katılarak, eğitim sezonu bitiminde gösteri yapacak seviyeye ulaşmış oluyorlar. Performansları başarılı görüldüğü takdirde Dans Sporu Takımı’ na seçiliyorlar. Dans Sporu Takım seçmeleri eylül ve şubat aylarında gerçekleştiriliyor. Sporcular, Türkiye Dans Sporları Federasyonu ve Dünya Dans Sporları Federasyonu bünyesinde düzenlenen yarışmalara lisanslı olarak katılım sağlama imkanına sahip oluyor. Dans dersleri çocuklar için haftada iki gün 1,5 saat grup çalışması; 1,5 saat de uygulama çalışması şeklinde gerçekleştiriliyor. Çocuklar dans sporu sayesinde koordinasyon, ritim duygusu, beden farkındalığı, özgüven ve sosyal becerilerin gelişimi gibi faydalar sağlıyor.

Çocuğunuzun dans sporlarıyla ister profesyonel ister hobi amaçlı ilgilenmesini istiyorsanız İzmir Dans Atölyesi ile çocuk dans programları hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

8229/1 Sokak Odin İş Merkezi No:26 Kent Hastanesi Yanı Ataşehir Çiğli İzmir