Etiler Sanat Merkezi

Etiler Sanat Merkezi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Piano
Keman
Yan Flüt
Şan
Elektro Gitar
Klasik Gitar
Bas Gitar
Modern Dans
Caz Dans
Zumba
Resim
Bale
Güzel Sanatlar Hazırlık

Özellik

Özel Ders
Grup Dersi

Hangi yaş grupları için eğitimler var?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hakkında

Etiler Sanat Merkezi Klasik Bale, Latin ve Salon Dansları, Tango, Hip-Hop, Modern Bale ve Dans ve Piano eğitimleri veren bir okul. Klasik Bale eğitimini Royal Academy of Dance (RAD/İngiltere) bale programını uygulayarak veren bale ve dans okulunun bale eğitim kadrosunu ayrıca Cecchetti ve Vaganova bale tekniklerinde uzman, profesyonel bale sanatçıları oluşturuyor.

Bu sene itibarı ile de Anneler ve Bebek/Toddler'larına özel "Dance with Babies" ve "Dance with Toddlers" programlarına yer veriyorlar. 4 aydan itibaren bebekler artık anneleriyle yüz yüze salsa, chacha, bachata, oryantal, klasik bale müzikleriyle beraber dans edebiliyor.

Çocuklarınızın sanatla iç içe büyümesini sağlamak ve yeteneklerini ortaya çıkarmak için Etiler Sanat Merkezi'ni tercih edebilirsiniz. Yeteneklerine ve seviyelerine göre sınıflandırılan öğrenciler hem zamanlarını faydalı bir uğraşla geçirmiş oluyorlar hem de keyifli vakit geçirerek yeni arkadaşlıklar kuruyorlar.

İster dansla amatör olarak ilgilenin isterseniz de profesyonel dansçı olmak isteyin, ESM sizler için hizmete hazır bir yer. Etiler Sanat Merkezi 'nin web sitemiz üyelerine özel olarak sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Polcenter AVM No: 38 Ecza Sokak Levent Beşiktaş İstanbul (Kanyon AVM'nin yanı)