Doğulu Müzik ve Bale Eğitim Kurumları

Doğulu Müzik ve Bale Eğitim Kurumları

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Piano
Keman
Yan Flüt
Şan
Elektro Gitar
Klasik Gitar
Bas Gitar
Modern Dans
Caz Dans
Zumba
Resim
Bale
Güzel Sanatlar Hazırlık

Özellik

Özel Ders
Grup Dersi

Hangi yaş grupları için eğitimler var?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hakkında

Sanatsal ve kültürel bakımdan donanımlı gençler yetiştirme misyonu ile yola çıkan Doğulu Müzik ve Bale Eğitim Kurumları, sanatla ilgilenen çocukları ve bireyleri, kapasitelerinin zirvesine ulaştıracak bir eğitim sunuyor.

2002 yılından bu yana Seval Doğulu ve Zafer Doğulu öncülüğünde kurulan Doğulu Müzik ve Bale Eğitim Kurumları, sanatçı ağabeyleri Yurdaer Doğulu’dan edindikleri bilgi ve tecrübe ışığında sistemli ve düzenli bir eğitim metodu uyguluyor. Kurum bünyesinde müzik eğitimi, bale ve dans eğitimi, tiyatro ve görsel sanatlar eğitimi veriliyor. Bu eğitimler profesyonel alanında uzman eğitmenlerce konservatuar düzeyinde sağlanıyor. İstanbul’da enstrüman eğitimi arayışınızda en çeşitli enstrüman eğitimini burada bulabilirsiniz. Kurum, bin metrekarelik merkezinde bulunan gitar, bateri, piyano, org, bağlama sınıfları, bale, dans, tiyatro, jimnastik sınıfları, müzik kayıt stüdyosu, müzik organizasyon departmanı ile hizmetlerine birçok şubesi ile devam ediyor. Doğulu Müzik’te, Türkiye’de ilk defa bu kapsamda uygulanan ve 3-6 yaş arası çocukları sanatla tanıştıran bir yetenek geliştirme merkezi bulunuyor. Kurum, Londra Müzik Akademisi, Sofya Ulusal Müzik ve Bale Akademisi Vaganova Sistemi ile çalışıyor aynı zamanda bu kurumların yetkili sınav ve eğitim merkezleri olarak hizmet veriyor. Modern metotlar eşliğinde kaliteli bir sanat eğitimi sağlayan kurumun Beylikdüzü Adakent, Mimarsinan, Bahçeşehir, Halkalı ve İzmir Karşıyaka’da şubeleri bulunuyor. Aynı zamanda Torium Alışveriş Merkezi’nde müzik aletleri ve bale kostümleri satış mağazası bulunuyor.

Çocuğunuza ileri düzeyde bir sanat eğitimi vermek, onu sanatla iç içe yetiştirmek ve yeteneklerini keşfetmesini sağlamak için Doğulu Müzik ve Bale Eğitim Kurumları’ndan destek alabilirsiniz. Enstrüman, müzik, dans, bale ve tiyatro eğitimleri hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurarak kurumla iletişime geçebilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UCjI4pqSERCuQ_8MZMQ5DS4g

İletişim

Barış Mahallesi Çiftlik Caddesi Adakent Villaları No: 58-60 Beylikdüzü İstanbul