Damla Bale ve Müzik Akademisi

Damla Bale ve Müzik Akademisi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Piano
Keman
Yan Flüt
Şan
Elektro Gitar
Klasik Gitar
Bas Gitar
Modern Dans
Caz Dans
Zumba
Resim
Bale
Güzel Sanatlar Hazırlık

Özellik

Özel Ders
Grup Dersi

Hangi yaş grupları için eğitimler var?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hakkında

2013 yılında İstanbul Küçükçekmece ilçesindeki Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ilk bale ve müzik okulu olarak kurulan Özel Damla Bale ve Müzik Okulu, 2018 yılında Nişantaşı’nda açılan ikinci şubesiyle eğitimlerine devam etmektedir. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz okulumuzdan mezun olduklarında almaya hak kazandıkları MEB onaylı diploma ile kendi bale ve müzik okullarını açma ve kurumlarda resmi olarak eğitmenlik yapma hakkı kazanırlar.

1920 yılında İngiltere’de kurulan Royal Academy of Dance (İngiliz Kraliyet Dans Akademisi) öğrencilerin yaş ve bedenlerine uygun farklı seviyelere sahip, tüm dünyada geçerliliği olan uluslararası bir eğitim müfredatı ve sınav sistemi uygulamaktadır. Damla Bale, RAD müfredatını kullanma ve RAD sınavlarına öğrencilerinin katılması yetkisine sahip RAD üyesi bölgedeki tek, Türkiye’deki ise sayılı okuldan biridir.

İletişim

Nişantaşı Şube: Teşvikiye Mahallesi Akkavak Sokak No:1/3 Şişli/İstanbul Atakent Şube: Halkalı Merkez Mahallesi, Şehit Yılmaz Özdemir Caddesi, Elmas Sokak No:5 Küçükçekmece/İstanbul