Waterbabies

Waterbabies

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Jimnastik
Aikido
Yüzme
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yoga
Tekvando

Oyun grubu

Evet
Hayır

Hangi yaş gruplarınız için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Özel gereksinimli çocuklar için programınız var mı?

Evet
Hayır

Doğum günü kulanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Waterbabies Güzelbahçe’de, 0-5 yaş arası bebekler için suda aktif vakit geçirebilecekleri hizmetler sunuyor. Waterbabies, 0-5 yaş grubu için yüzme ve suda güvenli kalma eğitimlerinin olduğu programlara sahip. Aynı zamanda duyu dersleri ve bebek spa hizmeti de veriyor. Bu hizmetlerini ise alanında eğitimli; İngiltere Yüzme Eğitmenleri Federasyonu sertifikalı uzman eğitmenler eşliğinde sağlıyor. Merkezin kurucusu olan ve 25 yılı aşkın süredir çocuklarla ilgili çalışmalar yapan Yasemin Doğurga, Amerika’da okul öncesi çocuk eğitimi ve gelişimi eğitimi aldı. Kendisi aynı zamanda “0-5 yaş bebek yüzme eğitmen” eğitmenliği yapıyor.

Waterbabies İzmir’de ailelere, sertifikalı ve uzman eğitmenler eşliğinde, bebekleriyle daha önce deneyimlemedikleri nitelikli bir hizmet sunuyor. Bebeklerin, anne karnından itibaren sahip oldukları, suda nefes tutma ve yüzme güdülerini destekleyerek; bunu bebek için güvenli ve verimli bir deneyime dönüştürüyor. Bu aktiviteler onların suda kendilerini kontrol edebilmelerini ve su içinde güvenli kalmalarını sağlıyor. Waterbabies’de, bebeklere özel hazırlanmış ozonlu jakuzilerde spa floating denilen ve bebeklere sakinlik ve huzur sağlayan bir uygulamaya yer veriliyor. Bu uygulama 0-9 ay arası bebekler için oldukça uygun. İzmir’de bebek spa arayışınız bulunuyorsa buradaki hijyenik ve bebeklere özel uygulamayı tercih edebilirsiniz. Bebek spası suda vakit geçiren bebeğin sindirim ve dolaşımına olumlu katkı sağlarken, onun kas ve iskelet sistemini geliştiriyor. Akciğer kapasitesini, göğüs kaslarını ve solunum sistemini geliştirirken hareket kabiliyetlerini arttırıyor. Bebekler için bir çeşit su terapisi olarak düşünebileceğiniz bu aktivite, özellikle uyku problemi yaşayan, bağırsak ve kolik sıkıntısı çeken bebeklere olumlu yönde katkı sağlıyor. Erken yaşta suyla iç içe olan çocuklar, suyla ilgili aktivite ve sporlara katılmak için daha istekli oluyor. Aynı zamanda, merkezde verilen duyu farkındalık eğitimleri, zekâ ve özgüven gelişimine olumlu katkı salıyor.

Her bebeğin eşsiz ve özel olduğuna inanan Waterbabies, onlar için verimli ve gelişimi destekleyici aktiviteler sunmayı hedefliyor. Merkezle iletişime geçmek için formu doldurarak merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

İletişim

Siteler Mahallesi Mithat Paşa Caddesi No: 753 Daire: 9 Güzelbahçe İzmir