Minicim Spor Akademisi

Minicim Spor Akademisi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Jimnastik
Aikido
Yüzme
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yoga
Tekvando

Oyun grubu

Evet
Hayır

Hangi yaş gruplarınız için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Özel gereksinimli çocuklar için programınız var mı?

Evet
Hayır

Doğum günü kulanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Ataşehir Minicim, bir spor akademisi olarak, 3 ve 10 yaş arası çocuklara yönelik hizmet sunuyor. Çocuklarınız için sporla tanışacakları doğru bir adres araştırıyorsanız, Minicim, Ataşehir’ de sizleri bekliyor.

Minicim Spor Akademisi, çocukların yaşlarına ve seviyelerine uygun grup çalışmaları oluşturuyor. Minicim çocukları sporla tanıştırırken onların kendilerine ait zamanlarını verimli ve keyifli geçirmelerini hedefliyor. Böylece çocukların olumsuz alışkanlıklar edinmeleri zorlaşıyor ve ekrana bağımlı bir yaşamdan uzak kalabiliyorlar. Sporun ve özellikle takım sporlarının, çekingen çocukların sosyal iletişimlerini kuvvetlendirmede çok etkisi olduğu bir gerçek. Spor disiplininin çocuklarda oluşması, onun hayatının diğer alanlarında da istikrarlı davranmasına neden oluyor. Minicim Spor Akademisi’ nde, çocuklarla iletişimi kuvvetli, çocukları doğru yönlendirebilecek düzeyde uzmanlığa sahip antrenörler görev yapıyor. Akademideki spor eğitmenleri, çocukların kendilerine uygun spor branşı seçmelerine yardımcı oluyor ve onların içlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlıyorlar. Minicim Spor Akademisi’ nde, yaz spor okulu programı 5-10 yaş arası çocuklar için Haziran ortası başlıyor ve üç hafta sürüyor. Minicim jimnastik dersleri, 3- 6 yaş arası çocuklara temel jimnastik becerileri sağlıyor. Hem kız hem de erkek çocuklar katılım sağlıyor. Jimnastik, Minicim’ de herhangi bir spor alanında branşlaşmadan önce öneriliyor. Minicim’ de aynı zamanda STEM- Robotik dersleri de veriliyor. Lego ile stem eğitiminin yer aldığı programlara 4 yaştan itibaren katılım sağlanabiliyor.

Minicim Spor Akademisi, çocukların beraber sosyalleşmelerine ve kendilerini Minicim ailesinin parçası olduklarını hissetmelerine önem veriyor. Bu nedenle çocuk doğum günlerine ev sahipliği yapıyor. Sporu eğlenceyle birleştiren doğum günü partilerine imza atan Minicim, çocuklara iki saat süren, aktivite dolu doğum günleri düzenliyor. Alanında uzman eğitmenler grup oyunları ve tırmanma duvarı aktiviteleriyle çocuklara eşlik ediyor.

İletişim

Küçükbakkalköy Mahallesi Atilla İlhan Caddesi Efe Sok. No:8 Ataşehir İstanbul