İzmir Dinamik Spor Kulübü

İzmir Dinamik Spor Kulübü

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Jimnastik
Aikido
Yüzme
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yoga
Tekvando

Oyun grubu

Evet
Hayır

Hangi yaş gruplarınız için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Özel gereksinimli çocuklar için programınız var mı?

Evet
Hayır

Doğum günü kulanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

İzmir Dinamik Spor Kulübü, çocuklara yönelik yüzme, jimnastik, satranç, tenis ve basketbol kursları ile profesyonel hizmet veren bir spor kursu. İzmir Dinamik Spor Kulübü, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi havuzunda verdiği yüzme eğitimleri ile, çocukları suyla tanıştırıyor ve onlara temel yüzme eğitimi sağlıyor.

Yüzme sporu, çocuklar tarafından diğer spor dallarına göre daha eğlenceli bulunan bir egzersiz. Yüzmeyi öğrenmek profesyonel bir yüzme eğitmeni tarafından sağlandığında, yüzmenin fiziksel gelişim üzerindeki etkisi artıyor. Çocuklara dört yaşından itibaren yüzme öğretilebilir; yüzme eğitimine başlamadan önce nefes ve su alıştırmaları yapılırken genellikle oyun ağırlıklı bir yöntem tercih ediliyor. Çocuklar bu sayede su ile barışıyor ve nefes kontrolünü öğreniyorlar. Yüzme sporu çocukların düz kasları üzerinde gelişim sağlıyor. Düz kaslardaki gelişim sinir sistemini olumlu etkiliyor. Yüzme, bedende dolaşım, sindirim ve solunum sistemleri üzerinde sağlıklı bir gelişim sağlıyor. Bedeni koordineli çalıştıran yüzme sporu, vücuttaki her kası eşit oranda güçlendiriyor. Bu da çocukların ilerde sakatlanma riskini azaltıyor. İzmir Dinamik Spor Kulübü, yüzme derslerini, hafta sonları cumartesi ve pazar günleri, birer saat olarak düzenliyor. Yaz döneminde ise tam gün yaz okulu çalışmalarına katılım sağlanabiliyor.

Çocuğunuzun uzman eğitmenler rehberliğinde yüzmeyi öğrenerek, doğru duruş ve doğru kas gelişimini sağlamak isterseniz, İzmir Dinamik Spor Kulübü ile ön görüşme sağlayarak bilgi alabilirsiniz. Formu doldurarak spor kulübü ile iletişime geçebilir sorularınızı iletebilirsiniz.

İletişim

Çiğli İzmir