İris Spor Akademisi

İris Spor Akademisi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Jimnastik
Aikido
Yüzme
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yoga
Tekvando

Oyun grubu

Evet
Hayır

Hangi yaş gruplarınız için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Özel gereksinimli çocuklar için programınız var mı?

Evet
Hayır

Doğum günü kulanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

İris Spor Akademisi, 2011 yılından bu yana hizmet veren, çeşitli branşlarda, hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik egzersiz programları sunan bir spor merkezi. İlk şubesini Atakent' te açan İris Spor Akademisi, gelen yoğun ilgi ve velilerden gelen talep neticesinde Çamkıran, Bayraklı ve Atıfbey Gaziemir' de diğer merkezlerini açtı.

İzmirli çocuklara sporu sevdirerek, mutlu, başarılı, sağlıklı ve güçlü nesiller oluşmasına katkı sağlamayı hedefleyen İris Spor Akademisi, spor alanında bir çok başarıya imza atarak, profesyonel hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor. İris Spor Akademisi eğitmen ekibi, alanında uzman profesyonel branş eğitimi almış antrenörlerden oluşuyor. Çocuklar için bale-jimnastik, karate, aikido, modern dans, dans akademisi kurslarına yer verilen İris Spor'da çocuklar, sevdikleri branşta mutlulukla spor yapıyor ve dans ediyor. Çocuklarınızın spora ve dansa profesyonel bir ekip gözetiminde ve rehberliğinde başlamasını isterseniz mutlaka İris Spor Akademisinin çocuklara özel programlarına göz atmalısınız. Çocuklar için hijyenik, geniş ve rahat hareket edebilecekleri bir ortam sunan merkezde siz ebeveynler için de çeşitli egzersiz alternatiflerine yer veriliyor. Kadınlar için pilates, yoga, fly yoga, fitness dans, aerobik çalışmalarına yer veriliyor. Aikido ve kick boks dersleri ise hem yetişkinler hem de çocuklar için en fazla talep alan branşlardan birisi.

İris Spor Akademisi Karate antrenörü Barış Biçer, uluslararası Karate Şampiyonasında birinci olarak ülkemizi temsil eden genç ve başarılı sporculardan biri olarak, çocukları profesyonel karate şampiyonaları için yetiştiriyor. İris Spor Akademisi çocuk programları hakkında bilgi almak için formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yalı Mahallesi 6446/3 Sokak No:32/A Atakent Karşıyaka İzmir