Efor Tenis Kulübü

Efor Tenis Kulübü

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Jimnastik
Aikido
Yüzme
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yoga
Tekvando

Oyun grubu

Evet
Hayır

Hangi yaş gruplarınız için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Özel gereksinimli çocuklar için programınız var mı?

Evet
Hayır

Doğum günü kulanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

İzmir’ de tenis sporunun merkezi olan Karşıyaka’ da bulunan Efor Tenis Kulübü eğitimlerini, Balkanların en büyük tenis kompleksi olan Uluslararası Tenis Eğitim Merkezindeki kortlarda gerçekleştiriyor. Donanımlı eğitmenler eşliğinde donanımlı sporcular yetiştirme hedefinde olan Efor Tenis Kulübü, tenis sporunun genç kitlelere yayma misyonunu üstlenmiş bir kurum.

Tenis sporu, çocuklarda beden dengesini geliştirici etkiye sahiptir. Tüm kas gruplarını çalıştıran tenis el-göz-ayak koordinasyonu ve motor becerilerin gelişmesini sağlar. Tenis aynı zamanda çocukların sakatlık yaşama riskinin en az olduğu spor branşlarından biridir. Güvenli ve standartlara uygun bir kort ve aletler eşliğinde yapıldığında bir çok açıdan güvenlidir. Tenis çocuklarda son yıllarda baş gösteren obezite sorununa en eğlenceli yaklaşımlardan biridir. Tenis çocukların dikkat becerilerini geliştirerek hedefe odaklanmalarını sağlar. Düzenli tenis oynamak çocukta sorumluluk duygusu, spor bilinci ve düzenli beslenme alışkanlığı sağlar. Çocuğun planlama ve strateji geliştirme becerilerini ortaya çıkartarak onun karşısına çıkan farklı durumlara karşı farklı davranışlar geliştirebilmesini sağlar.

Efor Tenis Kulübü, kursları kış aylarında kapalı kortlarda gerçekleştirdiği için anneler tarafından çocukları için tercih ediliyor. Çocuğunuz arkadaşları ile eğitim grubu oluşturduğunda ise ayrıca grup indirimlerinden faydalanabiliyorsunuz. Kortta ise antrenör başına en fazla beş öğrenci bulunuyor. Başlangıçta gerekli olan tüm malzemeler kulüp tarafından temin ediliyor. Çocuğunuzun tenis eğitimini deneyimli ve belgesi olan eğitmenlerden almasını isterseniz mutlaka Efor Tenis Kulübü ile iletişime geçin. Bunun için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Zübeyde Hanım Mahallesi Baş Pehlivan Kara Ali Caddesi Karşıyaka İzmir