Atom Karınca Jimnastik

Atom Karınca Jimnastik

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Jimnastik
Aikido
Yüzme
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yoga
Tekvando

Oyun grubu

Evet
Hayır

Hangi yaş gruplarınız için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Özel gereksinimli çocuklar için programınız var mı?

Evet
Hayır

Doğum günü kulanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Atom Karınca Jimnastik, Yenibosna ve diğer şuberindeki adreslerinde çocuklara yönelik jimnastik eğitimi veren bir spor merkezi. Atom Karınca Jimnastik, çocukların spora doğru hazırlanmasının temelinin jimnastikten geçtiğine inanıyor. Çocuklara sporu sevdirerek onlara seçtikleri spor dalında ve hayatları boyunca bedensel aktivitelerde ihtiyaç duyacakları denge, esneklik ve dayanıklılığı sağlamaya hedefliyor.

Atom Karınca Jimnastik 2010 yılından bu yana profesyonel bir kadro; İstanbul’ da bulunan üç şubesi ile jimnastik disiplinine hizmet ediyor. Çocuklar için gerekli spor disiplininin oluşmasını sağlayarak, özgüvenli ve sosyal bir hayat sürmeleri için onları destekliyor. Atom Karınca Jimnastik, Avcılar’ da bulunan şubesinde beden eğitimi mezunu profesyonel antrenörler ile çalışıyor. Bakırköy Atom Karınca Jimnastik adresinde ise, spor bilimleri, sağlık bilimleri, beden eğitimi bölümü mezunu uzmanlardan oluşan antrenör kadrosu ile her yıl yeni şampiyonlar yetiştiriliyor. Atom Karınca Jimnastik, Bağcılar adresinde çalıştığı beden eğitimi mezunu genç antrenörler ile bu spor dalında ilerlemek isteyen çocuklara destek oluyor. Atom Karınca Jimnastik’ te akademik olarak güçlü bir kadro görev yapıyor. Jimnastik sporu, çocukların daha disiplinli, sabırlı, kendini ifade edebilen, bedenini tanıyan, sağlıklı, esnek, zor sakatlanan, özgüvenli, ritim duygusu olan, çabuk ve doğru düşünen yetişkinler olmasını sağlar. Onların sağlıklı fiziksel gelişimleri için ideal olarak dört ya da beş yaşında başlamaları önerilir. Atom Karınca Jimnastik’ e başvurduğunuzda, profesyonel antrenörler çocuğunuzun bu spora uygunluğunu tespit ederek onu uygun bir eğitim programına dahil ediyorlar.

Çocuğunuzu spora başlatmak istiyor ama hangi sporun uygun olduğunu bilemiyorsanız, jimnastik ile spor hayatının temelini oluşturabilirsiniz. Atom Karınca Jimnastik’ ten çocuk jimnastik eğitimleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi No: 104 Kat 1 Yenibosna Bahçelievler İstanbul