Alaçatı Surf Point

Alaçatı Surf Point

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Jimnastik
Aikido
Yüzme
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yoga
Tekvando

Oyun grubu

Evet
Hayır

Hangi yaş gruplarınız için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Özel gereksinimli çocuklar için programınız var mı?

Evet
Hayır

Doğum günü kulanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Alaçatı Surf Point, sörf sporunu 7 yaşından itibaren yaş sınırı olmadan kolaylıkla öğreten, Yelken Federasyonu belgeli eğitmen kadrosu ile Nisan ve Ekim ayları arası Alaçatı’ da hizmet veren bir sörf merkezi.

7- 14 yaş arası çocukların hem sörf öğrendiği hem de çeşitli aktiviteler içeren Çocuk Kampı’ na katılabildiği bir hizmet sunuyor. Alaçatı Surf Point Çocuk Kampı, her yaz temmuz- ağustos ayları arası, altışar kişilik gruplar halinde uygulanıyor. Windsurf’e yani rüzgar sörfüne başlangıç eğitiminde windsurf ve rüzgar hakkında temel bilgiler, malzeme bilgisi, genel güvenlik bilgileri, denge ve board çalışmaları, yelkenle sörfe başlangıç, temel rüzgarüstü dönüşler ve yönlendirme dersleri veriliyor. Bu temel eğitimi tamamlayan öğrenciler, eğitim malzemesi kiralayarak suda pratik yapabiliyorlar. Çocuk kampındaki programda, öğrencilere sörf giysi ve ekipman kulüp tarafından veriliyor. Gruplara, seviyelerine göre başlangıç, orta 1 ve orta 2 ve ileri seviye olarak eğitim veriliyor. Çocuk kampı 3 veya 5 günlük olarak gerçekleştiriliyor. Sörf dışında plaj voleybolu, tabu, twister gibi eğitsel oyunlara ve futbol, voleybol gibi spor etkinliklerine de yer veriliyor.

Alaçatı Surf Point’ de ayrıca son yılların popüler sporlarından biri olan SUP (Stand Up Paddle) yani kürek sörfü eğitimi de veriliyor. Bu sporda dalgalı ya da durgun suda, board üstünde ayakta denge sağlayarak kürek çekiliyor. Çocuklarınızı su sporlarına yönlendirmek için Alaçatı Surf Point doğru bir başlangıç noktası. Yaz programları hakkında bilgi almak için Alaçatı Surf Point ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Alaçatı Mahallesi 18015 Sokak No:5 Çeşme İzmir