Aikimode - Aiki Akademi

Aikimode - Aiki Akademi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Jimnastik
Aikido
Yüzme
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yoga
Tekvando

Oyun grubu

Evet
Hayır

Hangi yaş gruplarınız için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Özel gereksinimli çocuklar için programınız var mı?

Evet
Hayır

Doğum günü kulanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Aikimode Aiki Akademi'de 2007 yılından bu yana 4-12 yaş çocuklar ve yetişkinler(12+) için aikido eğitimleri vermektedir.

Saygı ve sevgi ilkeleri temel alınarak savaş ve sanat kavramları budo (Savaş Sanatları) disiplinleri çerçevesinde verilen eğitimlerde öğrencinin savaşçı ve sanatkâr olma yolunda istikrarlı ve ahlaklı bir yol izlenmesi amaçtır.

Haftanın her günü sabah, öğle ve akşam aikido yapma olanağı sağlayan akademi, toplam 500 metrekare alana sahip olup 200 metrekare ve 50 metrekarelerde 2 ayrı çalışma alanı (dojo) bulunana akademide, bir oturma salonu, çocuk odası, ofis,kafeterya ve bay-bayan soyunma odalarının yer almaktadır. Öğrenciler için kablosuz internet hizmeti de mevcuttur.

Grup derslerinin yanı sıra özel dersler de verilmektedir.

Aikimode Aiki Akademi merkezi Japonya'da bulunan Tokyo'daki Aikikai Hombu Dojo'ya bağlı olarak aikido eğitimlerine devam etmektedir. Akademi'nin kurucusu ve baş eğitmeni Oğuzhan Ulvi Başkurt Sensei Türkiye'deki Aikido'dan sorumlu federasyon tarafından onaylı antrenörlük ve dan derecelerine sahip üst düzey eğitmenler arasındadır.

İletişim

Yeşilce Mah. Diken Sk. No: 3 K: 3 D: 5 4.Levent Beşiktaş İstanbul