Muzipo Kids

Muzipo Kids

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program Tipi

Atölyeler
Oyun Grupları

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Resim Atölyesi
Ritim – Müzik Atölyeleri
Spor- Gelişimsel Hareket Atölyeleri
Yaratıcılık Atölyesi
Yabancı Dil Atölyesi
Drama Atölyesi
Mutfak Atölyesi
Maket – Uçurtma – Oyuncak Yapımı Atölyeleri
Hikaye – Masal Atölyeleri
Bilim – Fen – Doğa Atölyeleri
Ebru – Seramik Atölyeleri
Zeka Oyunları – Kavram Çalışmaları Atölyeleri

Özellik

Beslenme saati
Anne bebekli grup

Hangi yaş grupları için atölyeleriniz mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hangi yaş grupları için oyun gruplarınız mevcut?

0-1 yaş
1-2 yaş
2-3 yaş

Doğum günü kutlanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Ücretsiz deneme dersiniz var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Türkiye' nin ilk çocuk hareket üssü; Muzipo Kids 18 ay -12 yaş aralığındaki her gelir seviyesinden çocuğun hareket edebileceği alanlar oluşturmak ve toplumda erken yaşta egzersiz ve oyunun önemi ile ilgili farkındalık yaratmak” misyonu ile hizmet vermeye başladı. Hareket eğitimi ile fiziksel gelişime katkıda bulunmanın yanı sıra çocukların yaratıcılıklarını arttırıcı oyun ve atölye çalışmaları ile de hem eğlendirmeyi, hem de her açıdan gelişimlerini sağlamayı hedefleyen Muzipo Kids, bugüne kadar sadece üst gelir seviyesi ailelere sunulan bu hizmeti, her çocuğun yaşamasına imkân sağlamak amacıyla, çok ekonomik fiyatlara sunmaktadır. Çocukları MUZİPO adasında fiziksel, zihinsel ve duygusal zekâ gelişimlerinin her birine etki eden aktiviteler ve oyunlarla eğlenirken kendilerine vakit ayırabilen ebeveynlerin çocuklarına daha hoşgörülü ve anlayışlı olmalarına katkıda bulunan merkez, ruhsal olarak daha sağlıklı bir neslin yetişmesini sağlamayı da hedeflemektedir.

Muzipo Kids İstanbul'da hangi semtlerde bulunuyor? Bakırköy, Ataşehir, Fulya, Ziverbey, Maltepe, Bahçelievler, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Göktürk, Koşuyolu, Kartal, Kozyatağı,Halkalı, Ümraniye,Tuzla, Sancaktepe...

Sunulan hizmetler ve fiyatlar merkezler arasında değişiklik gösterebiliyor, ek hizmetler verilebiliyor. Bu yüzden çocuğunuzun hangi merkezde programa katılacağını formda belirtmenizi öneririz.

İletişim

Caferağa Mah., Damga Sok. İffet Gülhan İş Merkezi No:9 D:8, 34710 Kadıköy/İstanbul