Agora AVM

Agora AVM

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program Tipi

Atölyeler
Oyun Grupları

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Resim Atölyesi
Ritim – Müzik Atölyeleri
Spor- Gelişimsel Hareket Atölyeleri
Yaratıcılık Atölyesi
Yabancı Dil Atölyesi
Drama Atölyesi
Mutfak Atölyesi
Maket – Uçurtma – Oyuncak Yapımı Atölyeleri
Hikaye – Masal Atölyeleri
Bilim – Fen – Doğa Atölyeleri
Ebru – Seramik Atölyeleri
Zeka Oyunları – Kavram Çalışmaları Atölyeleri

Özellik

Beslenme saati
Anne bebekli grup

Hangi yaş grupları için atölyeleriniz mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hangi yaş grupları için oyun gruplarınız mevcut?

0-1 yaş
1-2 yaş
2-3 yaş

Doğum günü kutlanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Ücretsiz deneme dersiniz var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Agora Alışveriş Merkezi, 2003 yılından bu yana Balçova’da hizmet veriyor. Agora ismini, antik çağdaki çarşı, pazar yeri, ticaret merkezi anlamına gelen Agora Kentinden alan Agora Alışveriş Merkezi, tüm gün boyunca ailecek sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz, ulusal ve yabancı markaların bulunduğu iki yüze yakın mağazasıyla İzmir’in en çok tercih edilen alışveriş noktası.

Agora Çocuk Kulübü bünyesinde gerçekleştirilen çeşitli çocuk etkinlikleri, çocukların mutlu ve etkin zaman geçirmelerini sağlamayı amaçlıyor. Agora Alışveriş Merkezinde düzenlenen çocuk atölyeleri ailelerin çocukları için aktivite arayışlarında, güvenle tercih edebilecekleri nitelikte, kaliteli içerikler ve uzman eğitmenler eşliğinde düzenleniyor. Agora Alışveriş Merkezi Çocuk Kulübü aktivitelerinden bazıları, çocuk yogası, çocuk zumbası, çocuk pilatesi, cup cake yapımı atölyesi, el becerileri atölyesi bünyesinde karton atölyesi, slime yapımı, oyun hamuru atölyesi, kanat çırpan kuş yapımı, gökkuşağı balık yapımı, kağıt katlama, kukla yapımı, kuş yemliği yapımı atölyeleri, renkli yastıklar, kinetik kum, içimdeki ressam atölyesi, lego ve puzzle atölyeleri, oyuncak atölyesi, eskimo dünyası atölyesi gibi bir çok farklı ve ilgi çekici atölyelerden oluşuyor.

Aynı zamanda bir çok etkinlik, içeriğiyle çocukların özel günlerde veya ayın temasına uygun aktivitelerle eğlenmelerini sağlıyor. Sokak Oyunları Etkinliği, yarışmalar, dans ve müzik aktiviteleri, 23 Nisan kutlamaları, yaz okulu ve daha bir çok etkinlikle Agora AVM çocuklarla her zaman renkli ve şenlikli bir hal alıyor. Agora AVM etkinlikleri için aylık çocuk kulübü takvimlerini takip edebilirsiniz. her ay için o ay doğan çocukların katılımıyla doğum günü partileri, çocuklara özel yaz festivali, sömestr etkinlikleri bünyesinde çocuk oyunları, gösteriler,

İletişim

Mithatpaşa Caddesi No:1446 Balçova İzmir