Nalan Öztunalı - Anılarınıza Hayat Verin!

Nalan Öztunalı - Anılarınıza Hayat Verin!

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Teslim süresi

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Çekim türü

Hamilelik
Doğum
Yenidoğan
Bebek
Aile
Mezuniyet
Vaftiz
Babyshower
Doğum günü
Kırk uçurma

Çekim özellikleri

Stüdyo çekimi
Şehirdışında çekim
Evde çekim
Dış mekan çekimi
Yurtdıında çekim
Aksesuarlı-kostümlü çekim
Konsept çekim

Paket içeriği

Orjinal kopya teslim
Fotoğraf teslim
Albüm teslim
Poster teslim
Kanvas tablo
Film teslim

Hakkında

Nalan Öztunalı'nın fotoğaraf tutkusu, 1994 yılında mavilerde başladı. Derin mavi ile başlayan serüveni, bu güzellikleri insanlarla paylaşmak üzerine yoğunlaştı ve 2000 yılında su altı fotoğrafçılığına başladı. Dünyanın farklı bölgelerinde yaptığı dalışlar da çektiği fotoğraflar ile ilk dia gösterimini gerçekleştirdi. Sonrasında Gezi ve Doğa fotoğrafçılığı alanlarında çeşitli karma sergilerde ve fotoğraf projelerinde yer aldı. 2010 yılında kurumsal hayatına veda etmeye karar vererek, eşinin desteği ile asıl tutkusu olan anı yakalamak üzerine yoğunlaştı.

Hayatta en önemli şeyin eğitim olduğuna olan inancı ile, 1 yıl boyunca farklı kategorilerde fotoğraf çekim eğitimleri aldı, birçok atölye çalışmasına katıldı, araştırmaları sonucunda piyasada kullanabilecek en iyi ekipmanları edindi ve 2011 yılında profesyonel olarak Doğum Fotoğraf çekimlerine başladı. Bugüne kadar yaklaşık 150 doğum ve doğum öncesi - sonrası çekimi yaptı.

Hayatımızdaki her an özeldir, ama bazı anlar vardır ki dünyanın durduğunu hissederiz, işte o anlarda yanınızda eğitimi, tecrübesi, profesyonelliği ve hayata gülümseyişi ile güvenebileceğimiz birini isteriz. Yenidoğan çekimlerinizde bebeğinizin ilk gülümsemelerinde, Nalan Öztunalı, yanınızda isteyeceğiniz en profesyonel ve güvenilir adres olarak sizlerle..

İletişim

İstanbul'da freelance olarak hizmet vermektedir.