Ezgi Yılmaz Baby Photography

Ezgi Yılmaz Baby Photography

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Teslim süresi

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Çekim türü

Hamilelik
Doğum
Yenidoğan
Bebek
Aile
Mezuniyet
Vaftiz
Babyshower
Doğum günü
Kırk uçurma

Çekim özellikleri

Stüdyo çekimi
Şehirdışında çekim
Evde çekim
Dış mekan çekimi
Yurtdıında çekim
Aksesuarlı-kostümlü çekim
Konsept çekim

Paket içeriği

Orjinal kopya teslim
Fotoğraf teslim
Albüm teslim
Poster teslim
Kanvas tablo
Film teslim

Hakkında

Doğum ve bebek fotoğrafçılığına 2011 yılında İstanbul' da başlayan Ezgi Yılmaz Londra’ da tanınan bir fotoğraf sanatçısı olan Nemi Miller’den stüdyoda hamile ve yenidoğan fotoğraf çekimi eğitimi aldı. Bu eğitim süresince yenidoğan fotoğrafçılığında yalnızca teknik fotoğraf bilgisi yeterli olmadığını; doğum ve yenidoğan fotoğrafçılığında bir çok farklı yeteneğin geliştirilmesi gerektiğini fark etti. Akabinde, doğal doğum, suda doğum, hypnobirthing, yenidoğan bakımı ve ihtiyaçlarının giderilmesi, sakinleştirilmesi, emzirme ve ilk yardımı içeren çok verimli bir eğitim süreci geçirdi. Eğitimlerini, İstanbul Doğum Akademisi' nin doktor, ebe, doğum psikoloğu ve douladan oluşan tecrübeli doğum ekibinden aldı. Böylece bebeğinizin huzurlu uykusuna müdahale etmeden en doğal yenidoğan pozlarını nasıl alacağını da öğrendi. 

Yeni insanlar tanımak, onların sevinçlerine ortak olmak ve bebeklerle çalışmak kendisi için bir tutku haline geldi. Bebeklere dair gelişmeleri ilgiyle takip eden Ezgi Yılmaz, anne-bebeğin bu en hassas dönemine saygı duyduğu ve bu sürece içtenlikle yaklaşmayı ilke edindiği için, çekimlerine herhangi bir süre sınırı koymuyor. En güzel pozları aldığından emin olana dek yanınızda kalıyor.

Doğal doğumu destekleyen bir fotoğraf sanatçısı olarak, doğumuna sahip çıkan ailelerle çalışmaktan ve bu ailelerin sayısının artmasından mutluluk duyuyor. Ekip olarak, doğum şekliniz ne olursa olsun, doğumunuza, doğum ekibine, anneye, bebeğe, babaya ve doğumdaki mahremiyetinize saygılı olacak bu ekip ile çalışmak için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

İstanbul'da freelance hizmet veriyor