Uzman Diyetisyen Pınar Ergül

Uzman Diyetisyen Pınar Ergül

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Fiyatlandırma

Danışma ücreti
Birebir görüşme paketi
Online görüşme paketi

Çalışma günleri

Hafta içi
Hafta sonu

Danışma türü

Birebir görüşme
Online görüşme

Özellik

Egzersiz desteği
Vücut kitle ölçümü desteği
Sağlıklı beslenme eğitimi desteği
Psikolojik destek programı
Görüntülü görüşme desteği
Telefon görüşmesi desteği
Mesajla takip desteği
Kan Tahlilleri ve Tıbbi Anamnez Değerlendirmesi desteği
Emzirme döneminde sağlıklı beslenme desteği
Doğum sonrasında sağlıklı kilo verme desteği

Kontrol Süresi

Haftada 1
2 haftada 1
Ayda 1

Beslenme ürünü satışı yapılıyor mu?

Evet
Hayır

Bebek beslenmesi danışmanlık desteği veriliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

İzmir’ de, Uzman Diyetisyen Pınar Ergül’ ün Bayraklı’ daki diyet danışma merkezinde, sağlıklı beslenme danışmanlığı, kilo kontrolü, obezite, yeme bozukluğu tedavisi, sporcu beslenmesi, bebek beslenmesi, çocuk beslenmesi, onkoloji beslenmesi, metabolik hastalıklarda beslenme, hormonal bozukluklarda beslenme konularında bireysel beslenme danışmanlığı alınabiliyor. Uzman Diyetisyen Pınar Ergül aynı zamanda kurumsal beslenme danışmanlığı da sağlıyor. Son yıllarda öne çıkan gen testine göre beslenme, ketojenik beslenme ve detoks beslenmesi konularında da danışmanlık yapan Uzman Diyetisyen Pınar Ergül, hamilelik dönemi ve emzirme dönemi beslenmesi konularında da danışmanlık sağlıyor. Süleyman Demirel Üniversitesi Gıda Teknolojisi Bölümü ve Yakın Doğu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olan Uzman Diyetisyen Pınar Ergül, 2018 yılında Okan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’ nden “uzman” ünvanını aldı.

Uzman Diyetisyen Pınar Ergül, emzirme döneminde ilk dikkat edilmesi gereken konunun bol sıvı alımı ve sık emzirmek olduğunu belirtiyor. Protein alımının bu dönemde arttırılması süt artışı sağlayarak, annenin besin depolarını doldurmak için gerekli. B vitamini, magnezyum, çinko, omega 3 içeren besinlere ağırlık verilmesi ve dengeli olarak besin gruplarını beslenmenize dahil etmek için bir uzman yardımı almak doğru bir seçim olur.

Uzman Diyetisyen Pınar Ergül, emzirme döneminde kaçınılması gereken veya beslenme listenize eklenmesi gereken gıdalar; süt arttırıcı menü ve çay tarifleri ve emzikli beslenmesi takibi için siz anneleri bekliyor. Bu konularla ilgili bilgi almak ve detaylı bir danışmanlık için, Uzman Diyetisyen Pınar Ergül ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Adalet Mahallesi Manas Bulvarı Folkart Towers A Kule No:47/B K:26 D:2601 Bayraklı İzmir