Uzman Diyetisyen İpek Ağaca Özger

Uzman Diyetisyen İpek Ağaca Özger

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Fiyatlandırma

Danışma ücreti
Birebir görüşme paketi
Online görüşme paketi

Çalışma günleri

Hafta içi
Hafta sonu

Danışma türü

Birebir görüşme
Online görüşme

Özellik

Egzersiz desteği
Vücut kitle ölçümü desteği
Sağlıklı beslenme eğitimi desteği
Psikolojik destek programı
Görüntülü görüşme desteği
Telefon görüşmesi desteği
Mesajla takip desteği
Kan Tahlilleri ve Tıbbi Anamnez Değerlendirmesi desteği
Emzirme döneminde sağlıklı beslenme desteği
Doğum sonrasında sağlıklı kilo verme desteği

Kontrol Süresi

Haftada 1
2 haftada 1
Ayda 1

Beslenme ürünü satışı yapılıyor mu?

Evet
Hayır

Bebek beslenmesi danışmanlık desteği veriliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Anne olmak dünyanın en güzel duygusudur. Bebeğinize anne sütü vermeye başladığınız bu dönemde beslenmeniz de çok önem taşımaktadır. Verdiğiniz sütün kalitesi beslenmenizle direk olarak bağlantılıdır. Doğumdan sonra fazla kilolardan kurtulmak isterken anne sütünün kalitesini de düşürmemelisiniz. İşte bu dönemde bir uzmana danışmanız gerekmektedir.

Renkli Diyet’te İpek Ağaca Özger sizlere bu konuda destek oluyor. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi ‘Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlayan İpek Ağaca Özger, yüksek lisansını Haliç Üniversitesi ‘Beslenme ve Diyetetik bölümü’nde tamamlayarak ‘Uzman Diyetisyen’ ünvanına hak kazandı. Fırsat buldukça sosyal sorumluluk projelerine destek veriyor; halkın sağlıklı beslenme konusunda bilinçlenmesine katkı sağlamayı hedefliyor. Sağlık, beslenme, güzellik, wellness, vb. sağlıklı yaşama dair düzenlenen çeşitli toplantı ve etkinliklerde beslenme üzerine konuşmacı olarak yer alıyor. ‘Renkli Diyet’ ismili danışmanlık ofisinde bireysel ve kurumsal beslenme danışmanlığı yapıyor. Ayrıca 2015 yılında basılan, ‘Renklerle Diyet’ isimli bir de kitabı bulunuyor.

Kişiye özel hamilelik ve emzirme dönemi beslenme programını online olarak ta sağlıyor. Bu programa bağlı kaldığınızda bebeğinizin sağlıklı gelişimine katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Her anne ve bebek özeldir, dolayısıyla diyetiniz de özel olmalıdır. Diyetisyen İpek Ağaca Özger tarafından sunulacak web sitemize ve siz hamilelere özel online danışmanlık uygulamasında %10 indirimden faydalanmak için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Akasya Kent Etabı B1 Blok No:145 Acıbadem Üsküdar İstanbul