Sernaz Çakır Ercil

Sernaz Çakır Ercil

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Fiyatlandırma

Danışma ücreti
Birebir görüşme paketi
Online görüşme paketi

Çalışma günleri

Hafta içi
Hafta sonu

Danışma türü

Birebir görüşme
Online görüşme

Özellik

Egzersiz desteği
Vücut kitle ölçümü desteği
Sağlıklı beslenme eğitimi desteği
Psikolojik destek programı
Görüntülü görüşme desteği
Telefon görüşmesi desteği
Mesajla takip desteği
Kan Tahlilleri ve Tıbbi Anamnez Değerlendirmesi desteği
Emzirme döneminde sağlıklı beslenme desteği
Doğum sonrasında sağlıklı kilo verme desteği

Kontrol Süresi

Haftada 1
2 haftada 1
Ayda 1

Beslenme ürünü satışı yapılıyor mu?

Evet
Hayır

Bebek beslenmesi danışmanlık desteği veriliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Emzirme döneminde diyetisyene gidenler veya gitmek isteyenler için size konusunda uzman bir diyetisyenden bahsetmek istiyoruz. Sernaz Çakır Ercil kimdir?

Uzman Diyetisyen Sernaz Çakır Ercil, Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Fitoterapi bölümünde 2015 yılında yüksek lisansını tamamladı. 2008 yılında 6. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi'nde Ergenlerde Beden Kitle İndeksi ve Beden Memnuniyetsizliğinde Depresyon ve Bozulmuş Yeme Davranışı İlişkileri konulu tezini sözlü olarak sundu. 2009’ da Çocuk ve Ergenlerde Ağırlık Yönetimi kursuna ve Karbonhidrat Sayımı konulu eğitime, 2010 yılında ise Morbid Obezite ve Bariatrik Cerrahide Beslenme Yaklaşımı konulu sempozyuma katıldı. 2015 yılında 4. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu Anoreksiyadan Obeziteye Yeme Bozuklukları sempozyumuna katılarak sertifika almaya hak kazandı.

Bugüne kadar birçok kongre ve sempozyuma katılan Sernaz Çakır Ercil'in aynı zamanda ulusal ve yerel basında makaleleri yayınlanıyor. 2008-2009 tarihleri arasında özel Çengelköy Ülkü Hastanesi'nde ve 2009-2012 yılları arasında özel Maltepe Denge Tıp Merkezi'nde çalışmış olup, 2012-2018 yılları arasında Özel Göztepe Hastanesi'nde görev yaptıktan sonra, Mayıs 2018’den bu yana Kadıköy’de bulunan beslenme ve diyet danışmanlık merkezinde hamilelik öncesi ve hamilelik ve emzirme dönemi için danışan annelere de danışmanlık sağlıyor.

Sernaz Çakır Ercil, hamilelik sürecinin sağlıklı geçmesi için hamilelik öncesinde ve sonrasında da beslenme danışmanlığı alınmasını öneriyor. Sürdürülebilir sağlıklı beslenme düzeninin önemini vurgulayan Sernaz Çakır Ercil, sağlığın ertelenmemesi ve hamilelik sonrası, sağlıklı bir emzirme dönemi geçirilmesi için, profesyonel danışmanlık alınmasının önemini vurguluyor.

İletişim

Caddebostan Mahallesi Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi No:4 D:No.4 Kat: 4 Kadıköy İstanbul