Özgür Diyet Ayşegül Yılmaz

Özgür Diyet Ayşegül Yılmaz

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Fiyatlandırma

Danışma ücreti
Birebir görüşme paketi
Online görüşme paketi

Çalışma günleri

Hafta içi
Hafta sonu

Danışma türü

Birebir görüşme
Online görüşme

Özellik

Egzersiz desteği
Vücut kitle ölçümü desteği
Sağlıklı beslenme eğitimi desteği
Psikolojik destek programı
Görüntülü görüşme desteği
Telefon görüşmesi desteği
Mesajla takip desteği
Kan Tahlilleri ve Tıbbi Anamnez Değerlendirmesi desteği
Emzirme döneminde sağlıklı beslenme desteği
Doğum sonrasında sağlıklı kilo verme desteği

Kontrol Süresi

Haftada 1
2 haftada 1
Ayda 1

Beslenme ürünü satışı yapılıyor mu?

Evet
Hayır

Bebek beslenmesi danışmanlık desteği veriliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Diyetisyen Ayşegül Yılmaz, Özgür Diyet’ i hayata geçiren, Kavaklıdere’ deki kendi merkezinde sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı hizmeti veren bir diyetisyen.

2006’ da Hacettepe Üniversitesi mezunu olan Ayşegül Yılmaz, çeşitli kurumlarda beslenme danışmanlığı hizmeti vererek mesleğinde deneyim kazanmış. Kendisi, araştırmacı ve mesleğini tutkuyla yapan bir diyetisyen olarak on beş yıla yaklaşan meslek hayatına bugün, bireysel ve kurumsal beslenme danışmanlığı yaparak devam ediyor. Bireylerin hayatlarının belli dönemlerinde (menopoz, ergenlik, gebelik, hastalık, hormonal dengesizlik vb.) bir uzmandan beslenme danışmanlığı alarak, bu yolla, hayatlarındaki iyilik halinin devamını sağlamalarını öneriyor. Emzirme dönemi de kadınların hayatlarındaki özel dönemlerinden biri. Emzirmek, bebeğin besin ihtiyacı için en ideal beslenme şekli. Annenin sağlığı bebeğin beslenmesi üzerinde büyük etkiye sahip. Emzikli dönemde annenin besin ve sıvı ihtiyacı artar. Anne gebeliği süresince yeterli ve dengeli beslenmişse, doğumdan sonraki ilk haftalarda bebeğinin süt ihtiyacını karşıladığı yağ depolarından tüketmeye başlar. Dolayısıyla emzirme döneminde doğal bir kilo verme süreci olacağından, bol bol emzirmek hamilelikte alınan fazla kiloları vermek için yeterlidir. Ayrıca zayıflama diyeti yapmaya gerek yoktur ve yapılmamalıdır. Emzirme dönemindeki beslenme danışmanlığı ihtiyacı annenin tamamen yeterli ve kaliteli süt üretimi için neyi ne zaman tüketmesine yönelik olmalıdır.

Sizin için çok özel bir dönem olan emzirme sürecinde bebeğinizden ayrılmakta zorlanıyorsanız Diyetisyen Ayşegül Yılmaz’ dan online danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.

İletişim

World Trade Center Ankara, Tahran Caddesi No:30 Kat:5 Ofis No:511 Kavaklıdere Ankara