Formeo

Formeo

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Fiyatlandırma

Danışma ücreti
Birebir görüşme paketi
Online görüşme paketi

Çalışma günleri

Hafta içi
Hafta sonu

Danışma türü

Birebir görüşme
Online görüşme

Özellik

Egzersiz desteği
Vücut kitle ölçümü desteği
Sağlıklı beslenme eğitimi desteği
Psikolojik destek programı
Görüntülü görüşme desteği
Telefon görüşmesi desteği
Mesajla takip desteği
Kan Tahlilleri ve Tıbbi Anamnez Değerlendirmesi desteği
Emzirme döneminde sağlıklı beslenme desteği
Doğum sonrasında sağlıklı kilo verme desteği

Kontrol Süresi

Haftada 1
2 haftada 1
Ayda 1

Beslenme ürünü satışı yapılıyor mu?

Evet
Hayır

Bebek beslenmesi danışmanlık desteği veriliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Formeo, Ankara’ da Elvan Odabaşı tarafından hayata geçirilen, beslenme eğitimi ve diyet danışmanlık merkezi. Formeo’ daki diyetisyen, doktor ve psikiyatr ekibi ile bireylere çok yönlü bir danışmanlık sağlanıyor. Beslenmenin psikolojik, sosyolojik ve sağlık boyutlarını detaylı şekilde irdeleyen ekip, özel durumlara yönelik beslenme takibinde oldukça başarılı.

Beysukent Formeo, 2006 yılından bu yana hizmet veriyor. Buraya geldiğinizde kendinizi konforlu ve sıcak bir ortamda bulacaksınız. Formeo ekibinin ilgisi ve desteği ile, hamilelik döneminizden sonraki zorlu yeni bir süreçte, yani emzirme döneminde, beslenme alışkanlıklarınızı kolaylıkla yenileyebilirsiniz. Üstelik rutin görüşmeler için bebeğinizi bırakarak her seferinde merkeze gelmenize gerek kalmıyor. Dilerseniz online danışmanlık da alabiliyorsunuz. Takiplerinizin aynı titizlikle yapılacağından emin olabilirsiniz. Emzirme dönemi, anne için çevreden destek alınması gereken bir süreç olabildiği kadar; çevrenin yoğun baskısından bunaltabilen bir sürece dönüşebiliyor. Bu dönemi başkalarının deneyimleriyle kendinizi kıyaslayarak değil, profesyonel uzman desteğiyle geçirmek sizi ve ailenizi rahatlatacaktır. Özellikle bebeğinizin temel ihtiyacı olan beslenme konusuna da gereken özeni göstererek kendinizi gereksiz eleştirilere karşı korumuş olursunuz. Emzikli annelik en az hamilelik kadar dikkat edilmesi gereken bir süreç. Yeterli ve dengeli beslenme konusunda, Formeo’ da edineceğiniz bilgiler hayatınız boyunca size rehber olacaktır.

Formeo ile rahat bir emzirme dönemi geçirmek için uzman diyetisyen ekibinden destek alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için Formeo ile iletişime geçmenizi öneririz.

İletişim

Angora Caddesi No: 60 Beysukent Çankaya Ankara