Diyetisyen Esra Aran

Diyetisyen Esra Aran

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Fiyatlandırma

Danışma ücreti
Birebir görüşme paketi
Online görüşme paketi

Çalışma günleri

Hafta içi
Hafta sonu

Danışma türü

Birebir görüşme
Online görüşme

Özellik

Egzersiz desteği
Vücut kitle ölçümü desteği
Sağlıklı beslenme eğitimi desteği
Psikolojik destek programı
Görüntülü görüşme desteği
Telefon görüşmesi desteği
Mesajla takip desteği
Kan Tahlilleri ve Tıbbi Anamnez Değerlendirmesi desteği
Emzirme döneminde sağlıklı beslenme desteği
Doğum sonrasında sağlıklı kilo verme desteği

Kontrol Süresi

Haftada 1
2 haftada 1
Ayda 1

Beslenme ürünü satışı yapılıyor mu?

Evet
Hayır

Bebek beslenmesi danışmanlık desteği veriliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Diyetisyen Esra Aran, Alsancak Cumhuriyet Bulvarı üzerindeki diyet danışma merkezinde, bireylere ve kurumlara beslenme danışmanlığı sağlıyor. Başkent Üniversitesi mezunu olan Diyetisyen Esra Aran, Ankara, İstanbul ve İzmir’ de farklı kuruluşlarda edindiği bilgi ve tecrübelerini hem birebir görüşmeler yoluyla hem de online olarak danışanlarıyla paylaşıyor.

Diyetisyen Esra Aran, gebelik öncesi ve gebelik dönemi beslenme danışmanlığının yanı sıra emzirme dönemi beslenmesi ile ilgili de danışmanlık sağlıyor. Emzirme dönemi beslenmesi, bir lohusa olarak sizi endişeye sürükleyebilir ancak bir diyetisyenden destek aldığınız takdirde yeterli ve kaliteli süt salınımı için içiniz rahat olabilir. Anne sütünün bileşimi, bebeğinizin ihtiyacına göre, vücudunuz tarafından hazırlanan, onun hayatının en önemli besini. Bu bileşim anneden anneye değişeceği için emzirme dönemi beslenmesi de tamamen anneye ve bebeğe özgü hazırlanmalıdır, yani kişiye özel olmalıdır. Emzirme döneminde sütü arttırıcı besinlerle ilgili bilgi almak, kaliteli ve dengeli besin alımı, menü ve çay tarifleri ile ilgili birçok yeni konu gündeminizde olacak. Bu konularla ilgili Diyetisyen desteği alarak konforlu bir emzirme dönemi geçirmek için Diyetisyen Esra Aran’ ı tercih edebilirsiniz.

Diyetisyen Esra Aran Beslenme ve Danışmanlık merkezinde emzikli anne beslenmesi için siz annelere destek olmaya hazır. Hamilelik ve emzirme dönemi beslenme takibi hakkında detaylı bilgi almak için Diyetisyen Esra Aran ile görüşebilirsiniz.

İletişim

Cumhuriyet Bulvarı Kadıoğlu Apartmanı No: 159 K:2 D:4 Alsancak İzmir