Diyetisyen Buket Adanç

Diyetisyen Buket Adanç

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Fiyatlandırma

Danışma ücreti
Birebir görüşme paketi
Online görüşme paketi

Çalışma günleri

Hafta içi
Hafta sonu

Danışma türü

Birebir görüşme
Online görüşme

Özellik

Egzersiz desteği
Vücut kitle ölçümü desteği
Sağlıklı beslenme eğitimi desteği
Psikolojik destek programı
Görüntülü görüşme desteği
Telefon görüşmesi desteği
Mesajla takip desteği
Kan Tahlilleri ve Tıbbi Anamnez Değerlendirmesi desteği
Emzirme döneminde sağlıklı beslenme desteği
Doğum sonrasında sağlıklı kilo verme desteği

Kontrol Süresi

Haftada 1
2 haftada 1
Ayda 1

Beslenme ürünü satışı yapılıyor mu?

Evet
Hayır

Bebek beslenmesi danışmanlık desteği veriliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Diyetisyen Buket Andaç, İzmir’ de diyetisyen arayışınızda karşınıza ilk çıkan isimlerden biri. Alsancak’ taki diyet danışma merkezinde kişi ve kurumlara beslenme danışmanlığı hizmeti veriyor. Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olan Diyetisyen Buket Andaç, Türkiye’ nin önde gelen üniversite hastanelerinde ve Amerika’ daki Jacksonville Heartland ile Florida Memorial Hastanesi’ nde çeşitli araştırma ve gözlemlerde bulundu. Mesleğindeki gelişmeleri yakından takip etmek için birçok seminere ve eğitime katıldı. Şu an St. Clements Üniversitesinde yüksek lisansına devam ediyor.

Diyetisyen Buket Andaç, emzirme döneminde anne sütünün bebeğin tüm besin gereksinimlerini karşıladığını ve bebeği enfeksiyonlara karşı koruduğunu vurguluyor. Bu özel dönemde uzman birinden beslenme danışmanlığı almak bebeğiniz ve sizin için çok faydalı olacaktır. Emziren kadınlarda emzirdikleri için bir kalori açığı doğar, doğan kalori açığını annenin kaliteli besin gruplarıyla takviye etmesi gerekir. Emziren bir annenin salgıladığı sütün kalitesi, aldığı enerji ve nereden enerji aldığıyla doğru orantılıdır. Emzikli anne beslenmesinde amaç hem kendi fizyolojik ihtiyaçlarını karşılamak hem de besin depolarını dengede tutarak böylece kaliteli süt salınımına devam etmesini sağlamak olmalı. Emziren bir kadın aynı zamanda sıvı tüketimini de arttırmalıdır. Emzirme dönemlerinde protein alımı da oldukça önem kazanıyor çünkü alınan protein miktarının süte dönüşme oranı yüzde elli gibi büyük bir oran. Bu sebeple anne dışarıdan protein alımı yapmadıkça vücut dokusundaki proteinler süt üretimi için kullanılıyor. Bunun gibi birçok detaya emzikli anne beslenmesinde çok dikkat edilmesi gerekiyor.

Bedeniniz ve bebeğiniz için sağlıklı bir emzirme dönemi geçirmek için mutlaka bir diyetisyen takibinde olmanızı öneriyoruz. Emzirme dönemi beslenmesi ile ilgili detaylı bilgi almak ve diyetisyen takibi için, Diyetisyen Buket Andaç ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Alsancak Talatpaşa Bulvarı Aydınlı Apartmanı No:36/10 Konak İzmir