Diyet Club Uzm. Diyetisyen Songül Kanımtürk

Diyet Club Uzm. Diyetisyen Songül Kanımtürk

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Fiyatlandırma

Danışma ücreti
Birebir görüşme paketi
Online görüşme paketi

Çalışma günleri

Hafta içi
Hafta sonu

Danışma türü

Birebir görüşme
Online görüşme

Özellik

Egzersiz desteği
Vücut kitle ölçümü desteği
Sağlıklı beslenme eğitimi desteği
Psikolojik destek programı
Görüntülü görüşme desteği
Telefon görüşmesi desteği
Mesajla takip desteği
Kan Tahlilleri ve Tıbbi Anamnez Değerlendirmesi desteği
Emzirme döneminde sağlıklı beslenme desteği
Doğum sonrasında sağlıklı kilo verme desteği

Kontrol Süresi

Haftada 1
2 haftada 1
Ayda 1

Beslenme ürünü satışı yapılıyor mu?

Evet
Hayır

Bebek beslenmesi danışmanlık desteği veriliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Uzman Diyetisyen Songül Kanımtürk tarafından ilk kez 1993 yılında Nene Hatun’ da kurularak, yıllarca hizmet veren ve bugün Atatürk Bulvarı’ ndaki merkezinde hizmet vermeye devam eden Diyet Club, danışanlarının hayatında kalıcı değişiklikler yaratmayı hedefleyen bir beslenme danışmanlığı merkezi. Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olan Uzman Diyetisyen Songül Kanımtürk, özel kurumlarda beslenme danışmanlığı hizmeti vererek tecrübelerini zenginleştirmiş. Halen beslenme üzerine araştırmaları ve bilgi birikimini paylaşacağı bir kitap hazırlığına devam ediyor.

Diyet Club, emzirme döneminizi kaygısız ve dengeli beslenerek geçirmeniz için güvenle danışmanlık alabileceğiniz bir kurum. Uzman Diyetisyen Songül Kanımtürk’ ün gebelik ve emzikli anne beslenmesi konusunda oldukça fazla tecrübesi bulunuyor. Emzikli annenin beslenmesine etrafındaki yakınlarının da dahil olması anne üzerinde baskı oluşturarak stres nedeni olabiliyor. Bu süreçte uzman desteği almak çevreden gelebilecek gereksiz müdahaleleri de önleyecektir. En önemlisi de bebeğinizin sütünüze bağımlı olduğu bu süreçte size doğru bir rehber olacak, sütünüzün kalitesini arttıracaktır. Emzirmeye bağlı oluşacak şeker isteğinizi ufak ara öğünlerle dengeleyerek size beslenmenizde pişmanlık yaratmayacak çözümler için uzman desteği akıllıca bir seçenek.

Emzirme döneminde alınması gereken besin takviyelerini öğrenmek, süt arttırıcı besinlerle ilgili bilgi sahibi olmak; yeterli ve dengeli bir beslenme programı belirlemek için Diyet Club’ tan destek alabilirsiniz.

İletişim

Kavaklıdere Atatürk Bulvarı No:185 D:Kat:5 Çankaya Ankara