Mahalle Güzelbahçe

Mahalle Güzelbahçe

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Kapasite

0-25
26-50
51-100
100+

Parti Alanı

Açık Alan
Kapalı Alan

Mekan Özellikleri

Bahçe
Salon
Havuz başı
Oyun alanı
Otopark

Özellik

Yemek servisi
Dışarıdan catering getirme imkanı
Pasta servisi
4-8 hafta
Dışarıdan pasta getirme imkanı
Fotoğrafçı hizmeti
Fotoğrafçı getirme imkanı
Organizasyon ve süsleme hizmeti
Organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı
Palyaço
Yüz boyama
Animatör
İllüzyonist
Kostüm
Yarışma
Karaoke

Parti süresinin sınırı var mı?

Evet
Hayır

Özel menü seçenekleri var mı?

Evet
Hayır

Parti Türü

Doğum Günü
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü

Hakkında

Mahalle Güzelbahçe, on dönümlük bir alanda, içinde birçok farklı etkinliğe kapı açan şık ve rahat bir mekan. Açık hava alanlarına fazlaca yer verilen Mahalle Güzelbahçe’ de çeşitli etkinliklerin yapılabildiği çim alanlar bulunuyor. Restoran, kafeler, sergi alanı, yoga stüdyosu, çocuk kitap ve oyun evi, çocuk eğlence alanı gibi alanlar tüm aile fertlerine hitap eden bir ortam yaratıyor.

Mahalle Güzelbahçe’ de çocuk doğum günü, baby shower, diş buğdayı, bir yaş doğum günü gibi kutlamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Davetinizin süsleme ve organizasyonu için işletmeye danışarak, dışarıdan bir firma ile anlaşabilirsiniz. Yani sadece mekanı da kiralayabiliyorsunuz. Sizin için ayrılacak alan ve davetli konusunda mutlaka öncesinden işletme ile görüşmeniz gerekiyor. Bir yaş doğum günü konseptine uygun butik pasta siparişiniz için mekandan destek alabileceğiniz gibi, dışarıdan da getirme olanağınız var. Mahalle Güzelbahçe, araç girişi olmayan bir alanda hizmet verdiği için çocuklu konuklar için de oldukça güvenli bir alan. Çocuklar kendilerine özel alanlarda eğlenebilir.

Mahalle Güzelbahçe, bir yaş doğum günü kutlamalarınız için kaliteli bir seçenek. Mahalle Güzelbahçe ile özel gün organizasyonlarınıza dair görüşmek isterseniz, formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.

İletişim

Yalı Mahallesi Abdullah Baydar Caddesi No:28 Güzelbahçe İzmir