Derin Parti Evi

Derin Parti Evi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Yeni bir yaşa girmenin heyecanı, bir bebeğin doğumunu beklerken yaşanan coşku, bebeğinizin doğumu, ilk yaş heyecanı.. Ne kadar da çok sebep var değil mi yaşamımızda parti organizasyonları için?

Dilerseniz tamamen sizin seçtiğiniz temada ya da her bir adımını Derin Parti Evi ile birlikte planladığınız bir parti... Seçiminiz ne olursa olsun, emin olun ki Derin Parti Evi ile partiniz mükemmel bir dekora sahip olacak.

Derin Parti Evi'nin, temanıza ve sizin isminize özel hazırlayacağı bardaklar, tabaklar, su şişeleri, pipetler, masa isim kartları, davetliler için özel olarak tasarlanmış teşekkür kartları, hediye çantaları, kutuları, rengarenk peçeteler, peçete halkaları ile süslenmiş rüya gibi bir masa, isminize ve temaya uygun bannerlar ve uçan balonlarla ve yine size özel tasarlanmış posterlerle partiniz bambaşka olacak.

Aynı zamanda herkes için vazgeçilmez olan çikolata kutuları, şekerlemeler, temaya özel şekerleme paketleri ile parti sırasında nostaljik makinelerle yapılacak patlamış mısır ve pamuk şekerler partinize ayrı bir tat katacak.

Şeker hamurlu temaya uygun doğum günü pastası, cup cake ve kurabiyelerde bu ortamın en tatlı detayları olacak.

Ve eğer isterseniz partinin temasına uygun baskılı tshirtler ve yine temaya uygun kostümler de partiye eşlik edecek.

Kısacası, Derin Parti Evi, hayal edilebilecek bütün detayları sizin için planlıyor ve organize ediyor, size de bu özel gününüzü doya doya yaşamak kalıyor..

İletişim

Pendik İstanbul