Beyaz Fırın

Beyaz Fırın

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Beyaz Fırın, Türkiye’nin en sevilen lezzetlerini sunan ve 1800’ lü yıllara dayanan geçmişi, üstün sektör tecrübesi ile iki asırdır heyecanla ve tutkuyla lezzet müdavimleri için üretmeye ve yeni lezzetler geliştirmeye devam ediyor. İlk defa Kadıköy mağazası ile dikkat çeken Beyaz Fırın, iki binli yıllarda gelişen mağazacılık ağıyla sadece Kadıköylülerin değil, herkesin tanıdığı ve güvendiği bir marka haline geldi. Kadıköy’ ün çocuk müdavimleri bugünlerin anneannelerine, dedelerine dönüştü; lezzetinden ve kalitesinden ödün vermeden şimdilerde Beyaz Fırınla büyüyenlerin, çocuklarına ve torunlarına hizmet vermeye devam ediyor.

Beyaz Fırın, çikolatacılık hizmetiyle de adından söz ettirmeye ve kaliteli ürünleri ile özel günlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Beyaz Fırında en şık tasarımlı bebek çikolatalarını bulmak mümkün. Hem mağazalarından hem online satış hizmetinden edinebileceğiniz ürünleri arasında, tekli paketlenmiş tasarımlı, kişiye özel konseptle sunulan bebek çikolataları, bebek kurabiye ve şekerleme kutu setleri, gondol çikolata tasarımları, macaron kutuları, diş buğdayı ve doğum gününe özel hediyelik cup cake kutuları, drajeli bebek kutuları, melange çikolatalar, hayvan tasarımlı çocuk çikolataları, pop up çikolatalar, kaliteli sunum tepsilerinde özel yapım çikolatalar bulunuyor.

Beyaz Fırın, siz annelere, en kaliteli malzemelerden, en lezzetli bebek çikolatalarını sunmak için kalite ve gıda güvenliği mevzuatına uygun, Kalite Yönetim Sistemi ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri ile üretimlerini özenle sürdürüyor.

İletişim

Küçükbakkalköy Mahallesi Vedat Günyol Sokak B Blok No: 40/1 Küçükbakkalköy Ataşehir İstanbul