Küçük Yıldızlar İçin 18 Bebek Bandanası

Minik kuşunun tatlığını pekiştirecek, cool'luğuna cool'luk ve kıyafetlerine şıklık katacak sihir, bebek bandanalarında! Şeker mi şeker, renkli mi renkli modelleri bir araya topladık. İster kızına ister oğluna takarsın artık.

Civil bebek bandanası

Civil bebek ürünlerine bayılmayan anne yok. Bandanalarında da çok cicili örnekler var. Senin bıcırığa çok yakışmaz mı bunlar? Görmüş olduğun ürünlerin %80’i pamuk, %20’si polyester malzemeden. Makinede 30 derecede yıkayabilirsin.

Marka Fiyat
Civil Baby bebek bandanası narçiçeği 8,90 TL
Civil Baby bebek bandanası pudra 8,90 TL

Koton bebek bandanası

Koton'un bandanaları tam spor bebek kombinlerin için, hem de %100 pamuk malzemeli. İstersen bunları, kıyafetlerin üzerine önlük gibi de takabilirsin. Öyle daha bir tarz oluyor.

Marka Fiyat
Erkek bebek bandanası 2’li 19,99 TL
Kız bebek bandanası Kırmızı 4,99 TL - Mor 7,99 TL

Bandanalarla süslenen mayolu halleri tam ısırmalık oluyor, gelsin modeller: Kız ve Erkek Bebekler İçin Seçtiğimiz 17 Kullanışlı Bebek Mayosu Modeli

Bak, bu da aklının bir köşesinde bulunsun, bebeğine yaptığın kombinlere göre bandanayı böyle farklı şekillerde değerlendirebilirsin.

Mothercare bebek bandanası

Sırada Mothercare’den çiçek desenli ve kenarları dantel detaylı şık bir bebek bandanası var. Cıvıl cıvıl yaz kombinlerine şıklık katmak için çok hoş değil mi?

Marka Fiyat
Mothercare bandana 14,50 TL

Bu cicilere, tatlı bir elbise yakışır ama: Ünlü Mağazalardan En Beğendiğimiz Bebek Elbiseleri

Hadi gözün biraz daha şenlensin. Şunların içinde bebeğini hayal etsene bir?

Marka Fiyat
Mothercare pembe çizgili çiçekli bone bandana 15,50 TL
Mothercare çiçekli bone bandana 18,00 TL

Bandanalarla giydirmelik şu cicileri de koyalım. Bak, seni masraftan nasıl kurtarıyoruz: Her Biri 50 TL’nin Altındaki Şirin Kız Bebek Kıyafetleri

Zara bebek bandanası

Zara, bebek giyimdeki cool tarzını bandanalarında da konuşturmuş mu sence? Bize biraz öyle geldi. Kot pantolonlu, spor elbiseli kombinlerin bu bandanalarla pek şık olabilir. Hatta daha farklı kullanmak istersen, kıyafetin üzerine fular gibi de takabilirsin.

Marka Fiyat
Zara 2’li bandana paketi 45,95 TL
Mavi desenli bandana 49,95 TL

Minik oğluşunun tarzına göre seç, beğen, al: Aman Eksik Kalmasın: Erkek Bebek Giyiminin Olmazsa Olmaz 12 Kıyafeti

Yine Zara'dan böyle rengarenk bandana modelleriyle bebeğinin tarzına renk katabilirsin. Bu renkli serideki modellerin fiyatı 35,95 TL. Pembe ve beyaz-mavi renkli seçenekleri de var.

Bay Şapkacı bebek bandanası

Kırmızı üzerine renkli kare desenli bu bandana Morhipo'da satılıyor. Fiyatı 12,90 TL. Şort, pantolon, elbise, tayt gibi pek çok bebek kıyafetiyle kullanabilirsin.

Bonus

Bu şıkır şıkır modelleri de buraya aldık ama bunlar saç bandından hallice.

Marka Fiyat
Parlak kırmızı bebek bandanası 12,90 TL
Parlak mavi bebek bandanası 12,90 TL

Devamı gelsin mi: O Minik Kafasını Süsle: Kızının Kıyafetlerini Tamamlayacak 20 Tatlış Bebek Saç Bandı