Uzman Klinik Psikolog Nazan Ülkü

Uzman Klinik Psikolog Nazan Ülkü

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Uzman Klinik Psikolog Nazan Ülkü, İstanbul’da psikolojik danışmanlık hizmeti veriyor. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünden 1984 yılında mezun olan Nazan Ülkü, 1985 ile 1990 yılları arasında Adli Tıp Kurumunda psikolog olarak görev yaptı. 1990 yılında London School of Printing and Distributive Trades The London Institute bünyesinde reklamcılık, pazarlama, halkla ilişkiler ve satış yönetimi eğitimleri aldı. 1996 ile 2003 yılları arasında Unilever gıda departmanı için çalışmalar yürüttü. Dondurma grubunun lansman faaliyetlerini ve marka konumlandırma çalışmalarında bulundu.

1999 yılında yaşanan depremden sonra iki yıl süreyle Yalova AMURT (Ananda Marga Universal Relief Team) Projesi kapsamında, Boğaziçi Üniversitesi ve İsviçre Kızıl Haçı işbirliği ile gerçekleştirilen proje dahilinde, Yalova prefabriklerinde ergen ve yetişkinler için bireysel ve grup psikolojik destek sağladı. Yüksek Lisans programını İngilizce olarak Doğuş Üniversitesi Klinik Psikoloji Bilişsel Davranışçı Terapi üzerine yaptı. 2001 ile 2004 yılları arasında Doç. Dr. Hanna Nita Scherler′den Gestalt Terapisi Sertifika Eğitimi, 2010 yılında Prof. Dr. Yankı Yazgan′dan Gelişimsel Psikopataloji; 2009 ile 2010 yılları arasında Çapa ve Hacettepe Tıp Fakültelerinde Nöropsikoloji; 2013 ile 2014 yılları arasında Psikoterapist Reyhana Seedat′tan Çocuk Merkezli Oyun Terapisi eğitimleri aldı. Uzun yıllar Acıbadem Kozyatağı Hastanesi bünyesinde, çocuk, ergen ve yetişkinlere danışmanlık, test uygulamaları ve psikoterapi çalışmaları yaptı ve aile danışmanlığı sağladı.

Uzm. Psikolog Nazan Ülkü, Caddebostan’da Ekip Norma Razon Çocuk Genç ve Aile Danışmanlık Merkezinde 2016 yılından beri, oyun terapisi, yetişkin ve ergenler için bireysel veya grup psikoterapisi sağlıyor.

İletişim

Sahrayı Cedit, Atatürk Caddesi No:38 Kadıköy İstanbul