Prof. Dr. Başak Baksu Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Prof. Dr. Başak Baksu Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Prof. Dr. Başak Baksu, Kozyatağı kadın doğum uzmanları arasında yer alıyor. Kozyatağı Acıbadem Hastanesinde görev yapan hekim, buradaki görevine 2016 yılında başladı.

1988 yılında Robert Kolejden mezun olan hekim, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde tıp eğitimi aldı. İhtisasını Kocaeli Üniversitesi Tıp Fkaültesi Dermatoloji Anabilim Dalında ve Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde gerçekleştirdi. 2011 yılında Perinatoloji yan dal uzmanlığını aldı. 2013 yılında kadın hastalıkları ve doğum doçenti, 2018 yılında bu branşta profesör oldu. Prof. Dr. Başak Baksu, gebe takibi, normal doğum, sezaryen doğum, riskli gebelik takibi konularında aynı zamanda kadın hastalıklarının tanı ve tedavisinde hastalarına yardımcı oluyor. Kendisine vajinal akıntı, vulvar kaşıntı, vajen sağlığı, bakteriyal vaginozis, genital mantar enfeksiyonu gibi kadın hastalıklarında başvurabilirsiniz. Hekim aynı zamanda detaylı fetal tarama, gebelikte genetik tarama testleri, amniyosentez, erken gebelik kaybı, gebelikte hipertansiyon, gebelikte kanama, kordosentez, koriyon villüs biyopsisi konularında da yardımcı oluyor.

Prof. Dr. Başak Baksu ile görüşerek kadın hastalıkları tanı ve tedavisi konusunda görüş alabilir, gebelik takibiniz için hekimden randevu alabilirsiniz.

İletişim

Acıbadem Hastanesi Kozyatağı Mahallesi Okur Sokağı No 20 İstanbul