Pedagog Gözde Erdoğan

Pedagog Gözde Erdoğan

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Önerilen Firmalar

Hakkında

Pedagog Gözde Erdoğan, 1985 yılı İstanbul doğumlu. İlk gençlik yıllarından beri çocuklara yönelik bir kariyer ideali olan Gözde Erdoğan, 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümüne başlayarak, Gelişim Psikolojisine yöneldi. Mezuniyeti sonrası, bireysel danışmanlık hizmeti vermeye başlayan Pedagog Gözde Erdoğan, çocukların “sorunlu” olarak nitelendirilmesine karşı duran, problemlerin sorunlu aile yapısından oluştuğuna inanan bir yaklaşımla danışmanlıklarını sürdürdü.

2013 yılında Süper Dadı isimli bir televizyon programın yürütücüsü olarak, bu program aracılığı ile, ailelerin çocuklara yaklaşımı konusunda anlaşılır mesajlar vererek toplumdaki ailelere rehber olmayı hedefledi. Bu program en çok izlenen aile eğitim programı olarak pek çok program arasında öne çıkarak halkın ilgiyle takip ettiği bir yayın oldu. 2015 yılında yazdığı “Hayat Evde Başlar” isimli kitabı ile geniş bir okuyucu kitlesine ulaştı, 52. Baskıya ulaşan bu kitabından sonra ikinci kitabı olan “İstila Edilen Çocuklar” isimli bir eğitim kitabı kaleme aldı. Bu kitaplarda, bir eğitim modeli sunmaya çalışan Pedagog Gözde Erdoğan, “Hayat Oyunla Başlar” isimli üçüncü kitabını hazırlıyor.

Pedagog Gözde Erdoğan, çocuklara ve ailelere bireysel danışmanlık sağlamanın yanında, çalışan anne babalar ve ebeveynlere yönelik kurumsal eğitimler düzenliyor. Kurumsal firmalara eğitimler, seminerler ve projeler hazırlıyor. Çocukların daha iyi anlaşıldığı bir ailede büyümeleri için bilgi ve tecrübeleri ile, Erenköy’deki adresinde ailelere destek olmaya devam ediyor.

İletişim

Erenköy Mahallesi Kantarcı Rıza Sokak Gürses Apt. No:34 D:1 Erenköy İstanbul