Dr. Figen Temelli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Dr. Figen Temelli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Dr. Figen Temelli, Edirne Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde tıp eğitimi aldı. Uzmanlık eğitimini Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında gerçekleştirdi.

Dr. Figen Temelli Akın, Maltepe Hastanesindeki görevinden sonra Cihanbeyli Devlet Hastanesinde görev aldı. Günümüzde kadın hastalıkları ve doğum uzman hekimi olarak Kozyatağı Central Hospital’da hizmet veriyor. Hekim hastane bünyesindeki kadın hastalıkları ve doğum ekibi olarak, gebelik sürecinden doğuma, kadın hastalıklarından menopoza kadar her alanda kadınlara hizmet veriyor. Jinekolojik hastalıkların tanı ve tedavisinde son teknolojiden faydalanılıyor. Hekim multidisipliner anlayışla uygun tedavi yönetimini uyguluyor.

Gebelik takibinin yanı sıra gebe eğitim programları, genital sistem taraması, riskli gebelik takibi, kısırlık araştırması, menopoz izlemi, dört boyutlu ultrason görüntüleme, erken doğum, gebelik zehirlenmesi, fetal malprezentasyon, ileri gebelik, çoklu gebelik takibi, az veya fazla amniyotik sıvı, jinekolojik kanseler, yumurtalıklar, tüpler, rahim, vajen ve rahim ağzı kanser erken tanıları ve kanser taramaları, ürojinekoloji ve organ sarkmaları, gebelik ve bebeklerin sağlığını düzeltmek, fetal anomalilerin erken teşhisi, kromozomal anomalilerin taranması, düşüklerin ve ölü doğumların önlenmesi, erken doğumun önceden anlaşılması, çoğul gebeliklerde oluşabilecek problemlerin teşhisi gibi konularda hizmet veriyor.

İletişim

Kozyatağı, Kocayol Caddesi No:19 Kadıköy İstanbul